Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A problémám az, hogy az...

A problémám az, hogy az ETS2-be raktam egy modot és ha aktiválom, utána ha kilépek a modkezelőből és vissza be, már nincs aktiválva. Ez ugyanígy van fordítva is, tehát ha egy modot deaktiválni akarok, később megint aktív lesz. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Az ETS2-t a Steam-ről vettem.

Az ETS2 legfrisseb verzióját futtatom (v1.20)

A modok mind kompatibilisek.



2015. szept. 8. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az új modkezelőben a modok képire kell kattintanod a bal oladlon, majd a kis jobbra nyílra, hogy aktiváld, és bekerüljön a jobb oldali listába. Ha ez meg van akkor rámész, hogy módosítások megerősítése (nem ESC-el lépsz vissza) és kész vagy. Deaktiválni ugyanígy, csak a jobb oldali listából a balra nyíllal távolítod el. Így működnie kell. Azok az aktív modok amik a jobb oldali listában szerepelnek. Az egy más kérdés hogy játékon belül működnek-e, ez a modoktól függ hogy nem gagyik.
2015. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam mindent ahogy te leírtad és nem ESC-el lépek ki hiszen akkor kírja hogy biztosan kiakarok-e lépni mert különben minden változtatás elvész.
2015. szept. 9. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a modokkal lehet a baj. próbáld ki hogy egyenként aktiválod őket, és nézd meg, melyik az ami önmagában működik, és melyik nem. Esetleg egy listát is írhatnál linkekkel hogy milyen modokat próbálsz beletenni.
2015. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként nem tudom, de lehet hogy esetleg a world of trucks-hoz való csatlakozástól függ, mert az első profilom ahol nem akar aktív maradni a mod, ott csatlakozva vagyok a world of trucks-hoz. Viszont ma csináltam még egy profilt ami nincs csatlakozva a world of trucks-hoz, és ott működik a mod.
2015. szept. 9. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!