Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért erőszakolják a nőket?

Miért erőszakolják a nőket?

Figyelt kérdés

Nem a nő hibája hogy erőszakolták mègis jön maszlag szöveg hogy biztos kihívóan öltözködött, ivott,bulizott, vagy csak este egyedül sètált ...közbe ezeknek semmi köze ahhoz hogy megerőszakolják


Mert az erőszak akár mikor megtörténhet fènyes nappal, a saját házában, családon belül, munkahelyen stb


Így nem lehet nyugott soha, sehol az ember lánya


A másik a legtöbb fèrfi imádja az orális szexet kapni mègis az útcákon vagy társaságban ilyen beszólásokkal sèrtegetik,alázzák meg a nőket vagy akár a haveroknak így szólnak be mintha az büntetès lenne a másik fèlnek hogy orálisan kielégíti


2018. febr. 2. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszak nem a szexualitásról szól, hanem a hatalomról.



Az orális szexet pedig a nők is szeretik, és csak a tirpák parasztok használják a megalázás eszközének...

2018. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aberált beteg emberek mindig voltak, vannak ės lesznek is. Hogy miėrt erőszakolják meg a nőket? Pont azėrt mert aberált beteg barmok.
2018. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Egy Cannibal Corpse dalcímmel tudnék válaszolni: "She was asking for it"
2018. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatodnál nem értettem, hogy mi értelme, de amúgy ja, nyílvánvaló dolgokról írtál.


Kb. annyi értelme van a kérdésnek, mintha azt kérdezném, a tolvajok miért lopnak, a csaló miért csal? stb. Minden ilyen bűntényi helyzetben fennáll a felelősség áthárítás, másokra fogni a saját bűnünk, az elkövetőnek nincs lelkiismerete, így mindenki mást hibáztat önmagán kivül.

2018. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Mert vannak beteg emberek.

Pont azért amiért gyilkolnak meg állatokat kínoznak.

Azért beszéljünk azokról a nőcskékről is, akik ilyeneket mondanak, hogy : rátette a lábamra a kezét..... célzásokat tett..... ágyra lökött mert dgni akart.... elszaladtam de 1 hét múlva visszamentem mert...... Na, itt hagyjuk is a ezeket a dolgokat.

2018. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nőt a férfit is meg a kisgyerekektől. Szerintem a szexuális erőszaktevőknek tök mindegy a nem, ők arra vágynak hogy szenvedést okozzanak és hogy hatalmasnak érezzék magukat. Az pedig nettó f...ság hogy az áldozat a hibás. Ha nem ő lett volna akkor talált volna egy másikat. Sajnos egyszerű azzal kimagyarázni hogy biztos azért mert így viselkedett meg ezt viselte mint hogy elismerni azt hogy valakinek a gyermeke, ismerőse, rokona ilyet képes tenni egy másik emberrel.
2018. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*meg a gyerekeket is.
2018. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert beteg az elméjük, vagy mert kielégítetlen paraszt g**ik.. akkor meg türjék el ezt az állapotot , és verjék ki otthon, ne mást erőszakoljanak meg. Férfiak azt hiszik, hogyha nem jutnak puncihoz, már összedől a világ és vége mindennek és megtehetnek amit akarnak, csakmert fééérfiaaak és vannak szükségletek.f...t!
2018. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első hozzászóló, tökéletesen leírta, miről van szó. Nincs nagyon mit hozzátenni.
2018. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!