Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről akiről látjátok h vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Csak erdekel h mit gondolnak az emberek a depressziorol

2018. febr. 3. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Azt, hogy gyenge !
2018. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%
Hogy fájdalommal akar elnyomni egy másfajta fájdalmat.
2018. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálatot.

És az baj, ha sajnálni kell valakit.

2018. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aha koszi a válaszokat
2018. febr. 3. 13:41
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Még pultosként dolgoztam .. a szokásos fiatal brigádból az egyik srác neki állt rinyálni az egyik csaj miatt majd egy széttört sörös üveggel elkezdte magát vagdosni . Mindenki kétségbe esett ,hogy uristen hívjunk mentőt stb .. Egy reakcióm volt erre .. : NEM CSINÁLTA ELÉG JÓL MERT KIMENT A SAJÁT LÁBÁN! Ma már minden velem egykoru meg nálam fiatalabb előadja a hattyú halálát a semmiért is és ez a következménye .. az aki meg tényleg depressziós vagy már nem birja a helyzetet keres egy NORMÁLIS megoldást érett ember módjára . Mondom ett úgy ,hogy alkesz apával meg egy gonosz mostohával a hátam mögött sosem vagdostam magam meg ilyen szarságok ...
2018. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát vagdosás és vagdosás között is van különbség...

Aki pl a csuklóján "karistolja" magát (direkt nem vágást írtam) és utána szándékosan rövid ujjúban jár, az nyilván azt akarja, hogy a sebeit mások is észrevegyék és sajnálják vagy felfigyeljenek rá. Az ilyeneknek általában nem kell pszichológus, hanem némi figyelem vagy családi/baráti segítség.


Aki rejtett helyeken vágja meg magát (comb) vagy látszik, hogy komolyabb a sérülése (pl karon hosszanti vágás) az inkább aggasztóbb eset ahol orvosi segítségre lehet szükség.

2018. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
haverom egyszer bele vagdosta az alkarjába angolul, hogy miért? (WHY)
2018. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Egy depressziós emberről nem alkotok negatív véleményt, aki viszont vagdossa magát azt szánalmasnak tartom.

(Gyerünk nyomjad azt a piros kezet!!!)

2018. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolok semmit, inkább menjen el pszichológushoz, pszichiáterhez és kezeltesse magát.


Ennek a kérdésnek a szereplője is dettó ugyanezt csinálja. Ha nem te vagy, akkor olvasd el légyszi.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

AliceWhite +1

Én főleg a tenyeremet vagdostam mert sebhely nélkül gyógyul, meg néha a combomat. Nem is gondolná az ember h milyen jól lehet rejtegetni. És igen, orvosi kezelésre volt szükségem.

2018. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!