Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki ilyet...

Milyen ember az, aki ilyet mond valakinek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész,hogy anyám anyja szokása szerint elkezdett nekem rosszindulatúan morogni a pof..ja alatt,erre én mondtam,hogy kus..oljon már el,mert már nem bírom,hogy folyton szem...tkedik velem.

Anyám mondta(mert anyám nem hallotta,mert direkt úgy pof..zik mindig,hogy anyám ne hallja),hogy fejezzzem be a cirkuszt.

Erre beszállt az a görén...is.Mintha ő lenne az áldozat.

Elkezdte,hogy senki nem lesz soha belőlem.Egy senki vagyok.Anyám természetesen nem védett meg,mert ő már idős és neki mindent el kell nézni szerinte.

Erre mondtam neki,hogy fogytam az utóbbi fél évben 20 kilót is,és azt is én értem el,egyedül.

Erre ő azt mondta gúnyosan,hogy nem sokáig maradsz az,meg hogy zabálok egész nap,mint az állat.


azt jobb ha tudjátok rólam,hogy zöldségekből hatalmas adagokat eszem,mert nagyon kevés kalória van bennük,így muszáj sokat ennem.


Ő persze tökéletesen étkezik.2 szelet fehér kenyér reggelire,cukros tea,kávé,ebédre valami zsíros szrt,vacsorára meg édességeket is megesznek,illetve egész nap,ha úgy van.


A kérdésem lényege,hogy szerintetek milyen ember az olyan,aki képes olyanokat mondani,hogy úgyis visszahízol.

Ezeket nem veszem magamra,mert ismerem már magam.Engem minden ilyen negatív dolog inkább már motivál mintsem demotivál,csak kíváncsi lennék a véleményetekre,hogy megmutathassam az anyámnak.


2018. febr. 3. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító ember.
2018. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem senki szavát nem kell elfogadni igazságnak persze van rá lehetőséged de nem kötelező.
2018. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulatú. Alighanem az a legjobb megoldás, ha meg sem hallod, előbb- utóbb megunja a morgást. Az ilyen embereknek az a "sikerélmény", ha ki tudnak hozni a sodrodból.
2018. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A venasszony keseredett. Te viszont ma mar megteheted hogy pimasz vagy vele, feleselhetsz neki es hogy kussoljon.

Regen nem lehetett egy gyereknek ilyet. Akkor pofast kap, hogy a fal adja a masikat. Raadasul kisebb dolgokert.


Szerintem nincs okod “sirni” mert a nagyid azzal heccel hogy ugyis visszahizod. Mit vagy ennyite onerzetes. Vagy mitol fesz? Hogy igazza valik? Tegy ellene es akkor nem fog bantani az ami valoszinuleg valahol belul jogosan bant. Nyilvan hizasra vagy hajlamos stb. Ne vedd a lelkedre :)

2018. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fontos neked, hogy megvédd magad, akkor miért nem tudod te is az orrod alatt motyorogni az igencsak sértő választ a nagyanyád felé, ahogyan ő csinálja. Tehát senki ne hallja rajtad, rajta kívül?


Egyébiránt azt már megfigyeltem, ha a beszólogatók cseszegetéseire nem reagálsz, akkor eléggé fel tudnak mérgelődni, ha nem talált a beszólásuk célt.

Persze nem azt kell csinálni, mintha süket lenne az ember, hanem verbális, non verbális jelekkel üzensz, hogy hallottad, de nem érdekel.

2018. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!