Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is unjátok már ezt a hideg...

Ti is unjátok már ezt a hideg időt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 07:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én imádom a telet.
2018. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem is a hideg a probléma, hanem ez a szürke retek, ami van mindig ebben az országban.
2018. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs hideg idén! Tavaly a hetekig tartó -22 fok, na az durva volt. Na meg a nyári 35 is :D
2018. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is volt még hideg a télen. Most valamivel hidegebb van, mint eddig, de kibírható, nem -20 fok, mint tavaly.

Inkább az aggaszt, hogy januárban még nem nagyon kéne hóvirágoknak virítani a kertben, meg nárcisz hajtásoknak kibújni a földből, mert lefagynak szerencsétlenek.

2018. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hol van itt tél? Az tavaly volt.

Én amúgy a korai sötétedést, meg az ilyen szürkeséget ami most van, azt nem szeretem.

Tavaly a több centis zuzmarákat imádtam, idén hiányoznak is...

2018. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a telet, szóval nem.


És ahogy valaki már írta, idén nem is volta igazán tél. Talán ha volt 6-7 hideg nap.

2018. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

4-es február van, de egyébként jogos!


Én nem unom az időt, mert egyáltalán nincs hideg. Azt unom, hogy korán sötétedik. Állítólag Miskolcon volt tegnap hó. Én Győrben élek, de hónak nyoma sincs..inkább márciusi az időjárás, mint igazi téli.

2018. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Itt Debrecenben ma reggel esett a hó, de már előre látom, hogy csak latyak lesz az egész estére.. Én ezt utálom a télben. 😢
2018. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Szeretem a telet is. Minden szépségével és fájdalmával.

Meg nem kell.nézegetni a fél pucér embereket,.elbújhatok kíváncsi tekintetek elől amik a testem néznék.

2018. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem unom. Én a nyári 40 fokot utálom, mert akkor tényleg nem bírok kimenni hosszabb időre. Kizárólag strand az opció. Szóval a hőséget jobban utálom.
2018. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!