Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem magam szépnek...

Miért nem érzem magam szépnek a biztatások ellenére sem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, hogy csak kedvességből, udvariasságból mondják, hogy szép vagyok miközben az ellenkezőjét gondolják. Én csúnyának tartom magam és ennek az ellenkezőjéről senki nem tud meggyőzni. Miért látom magam csúnyának? Miért ilyen rossz az önértékelésem?

(Lány vagyok)



2018. febr. 6. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Hasonlóan vagyok. Sokan mondják, hogy jól nézek ki, de szerintem semmi extra, sőt, valahol az alja... és az sem bizonyítja az ellenkezőjét, hogy mindig visszautasítanak a lányok :'D

18F

2018. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A mai világban minden arról szól, hogy ne legyünk beképzeltek, minden arra nevel minket, hogy ne legyünk eltelve önmagunkal. De azt senki nem tanítja meg, hogy hogyan szeressük önmagunkat, ami pedig eléggé fontos, hiszen egy életet élünk le a testünkben. Nemtudom hány éves lehetsz, de ha 13-18 között, akkor lehetséges, hogy a tinédzser kornak tudható be az egész. Ha valaki nem tartana szépnek, akkor udvariasságból nem mondaná azt hogy szép vagy, hanem inkább nem mond semmit. Szóval igenis, hidd el ha szépnek találnak. :)
2018. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képet kérnénk privibe
2018. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kettes!:)

Kép nincs.😏

2018. febr. 7. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ha nincs kép akkor lehet tényleg csak udvariasságból mondogatják😏
2018. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem nem tudsz zsarolni.😉
2018. febr. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!