Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyed azokrol az...

Mi a velemenyed azokrol az emberekrol akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
En is ebbe a csoportba tartozom es kivancsi lennek mas emberek velemenyere. Megertem az elonyeit a gyermekvallalasnak de tobb hatranyat latom. Pluszba ez egy eletre szolo felelosseg...
2018. febr. 7. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk. Van előnye meg hátránya is. Van aki ezt bánja meg van aki azt.
2018. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő magánügye. Semmi közöm hozzá, hogy akar-e gyereket, vagy nem.
2018. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ő saját döntése. Amìg nem szól bele az én magán döntéseimbe addig az övéit se fogom bírálni. Ha nem szeretne gyereket akkor ne vállaljon. Neki is csak egy élete van. Élje úgy ahogy szeretné.
2018. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán izgat, az ő dolga. Nincs hozzá semmi közöm, és nem is érdekel.
2018. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mindenki magánügye, mint ahogy az is, ha akar gyereket. Bennem egyáltalán nincs anyai ösztön, sose volt, úgyhogy nem akarok gyereket, aztán ha ez fáj valakinek (mintha lenne bármi köze hozzá), az már az ő baja, nem érdekel.
2018. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok gyereket. Megvan a miértje.

Ebbe senki másnak nincs beleszólása, mélységesen megvetem azokat az embereket akik emiatt lenéznek, vagy pedig gúnyolódnak.

Nem tudhatják (és semmi közük ahhoz) miért döntöttem így, sok dolog közrejátszhat bárkinél is.

2018. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha nem tudod meg mi más emberek véleménye.

Vagy ha mégis tudni akarod...

[link]

Üdv, egy másik childfree

2018. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadom, mindenkinek saját döntése
2018. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy éljen, ahogy neki jó. Mindig is idegesített, amikor mások beleszóltak ilyesmibe, és kérdezősködnek, hogy miért nem házasodik már xy, mikor jön a gyerek, stb.
2018. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Te döntésed, te dolgod.

Ha nem próbálsz engem "meggyőzni" arról, hogy a gyerekek rosszak, önzőség ilyen világba szülni stb, akkor semmi gond.

De sajnos mégtöbb esetben van az, hogy a gyereket akarók viselkednek ilyen hülyén azokkal, akik nem akarnak gyereket.

Remélem egyszer képesek leszünk a legtöbben tiszteletben tartani a másik véleményét.

2018. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!