Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni tőlletek. Hogyan szerezhetnék egy párt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy normális srácot aki ragaszkodóbb mint a többi de viszont már elegem van abból hogy folyton én keresem őket, én kérdezgetem hogy mi újság. Még ha nem szeretnék semmit akkor is megszoktam kérdezni hogy mi újság. Csak egy olyan pasit szeretnék akinek elmesélhetem a kis dolgaimat aki szívesen meg is hallgat. Hogy kellene ezt csináljam már nincsen kedvem folyton a pasik után menni. A válaszokat előre is köszönöm szépen mindenkinek!
2018. febr. 7. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy, mert én normális srác vagyok. :D
2018. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mosolyogj és ne add fel.
2018. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A srácok 80%a ilyen, csak várnak a helyes lányra és nem mernek kezdeményezni. Ha megvan a kezdeményezés és érdeklődést mutatsz iránta, sínen vagy. Csak a lányok/nők nagyrésze erre nem hajlandó ezért inkább maradnak a nagyszájú tahóknál.
2018. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz valami érdekesebbet mint a mi újság....erre semmit nem lehet mondani max.annyit, hogy kiskegyed vagy népszabadság.
2018. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit kérdezzek? 😅 hogy vagy? Mivel foglalkozol szabad idődben? Mi van még?
2018. febr. 8. 00:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem bántásból de már nem akarok kérdezni mindig én kérdezzek? Kezdem unni az az igazság. Mindig én jelezzek ha szeretnék valamit?
2018. febr. 8. 00:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem írhatsz, (ha 16 vagy afölött vagy) beszélgethetünk, és nem szándékozom csak csöndben lapítani XD
2018. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagy hogyan kezdeményezzek?
2018. febr. 8. 00:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is félős vagyok ám XD
2018. febr. 8. 00:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Tök úgy hangzik, mintha egy barátot keresnél. Egyébként fiatal, visszahúzódó srácoknál próbálkozz, olyan középiskolás korosztályban, ha növelni akarod az esélyeidet (kezdeményezz beszélgetést, adj jelet, hogy van nálad esélyük, stb.).
2018. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!