Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan szerezhetné...

Szerintetek hogyan szerezhetnék párt? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék párban táncversenyekre járni.15 éves lány vagyok,egri,járok társas táncra és kubai salsára,de nem találok olyan fiú párt akit érdekelne a tánc.Szerintetek hol kérdezősködjek?

2014. szept. 20. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kivel tancolsz tarsastáncon?
2014. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy kezdő tanfolyam,nincsenek párok,mindenki táncol mindenkivel,egy körben állunk,a fiúk mindig mással táncolnak.
2014. szept. 21. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Na az egyiket megkrrdezed hogy nincs-e kedve..
2014. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy nem az én korosztályom,mind felnőttek :( Nincs valami oldal ahol lehet ilyen módon ismerkedni vagy ilyesmi?
2014. okt. 10. 23:53
 5/6 anonim válasza:
Szia én is kubai salsázom a mi tánciskolánknak az oldalán pl van olyan lehetőség hogy kiírod hogy párt kereser erre és erre a táncra és szoktak jelentkezni akiknek pl nincs messze vagy egy szinten vagytok.:)
2015. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen a tánctanárok segítenek ebben, kérdezz rá. Illetve vannak ilyen weboldalak. Ha ráguglizol, hogy táncpartner kereső, kidob egy tucattal. Ugyanakkor a legbiztosabb módszer, ha ki tudsz magadnak nézni egy srácot, és meg tudod győzni, hogy táncoljon veled.
2015. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!