Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, van egy érettségim,2 nyelvvizsgám,jogsim. Éppen egy 2éves OKJ-s képzés 2.évének végén vagyok, de magántanulóként. Ez a pszichés állapotom miatt van. Személyiségzavar, szorongás, pszichotikus zavar az eddigi problémáim. Na most sokszor elég jól leszek, és sok dolgot elérek, pl felvettek az egyetemre(éppen passziváltatva van). Viszont a vizsga kizárt dolog hogy sikerül, a tanárom is megmondta, meg érzem is. Hiába tanultam becsülettel, nem fogom tudni letenni.

Érzem hogy megint esik vissza a hangulatom mélyre, pedig már pár napot elég jól voltam...

Szerintetek mit tegyek? Se munkatapasztalatom se szakmám. Hagyjam most ott a sulit, és iratkozzak be majd egy könnyebbre pl bolti eladó? Vagy dolgozzak pár hónapot? Fogalmam sincs mit tegyek... A kezelések se hatnak, a gyógyszerektől rosszul leszek. Tudom jó gáz ez a sok probléma de kérlek ha van itt aki tudna tanácsot adni segítsen :(((



2018. febr. 8. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Megadod az fb-d?
2018. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Nagyon súlyos problémád nem lehet,ha jogsit szereztél!Úgy gondolom,hogy(ha csak nem vágysz komolyabb karrierre)pl. a kereskedelemben bárhova el tudsz helyezkedni!Nagy a munkaerő hiány,s a Te kvalitásoddal biztosan találsz magadnak állást!Ezen kívül szerintem egy párkapcsolat is sokat javíthat a kedélyállapotodon...Fel a fejjel!!!;)
2018. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is sok éve depresszióval küzdök, semminek se látom már az értelmét. Hiszen nem is tartozok sehová... Senki nem tartozik sehová... Nem szándékosan létezik senki sem... Egyszer úgy is meghalunk... Akkor minek is dolgozzak? Minek kell hogy párom legyen, minek kell hogy legyen családom? Egyszer úgy is meghalok, aztán akármit is elértem, vége van mindennek... Nem kell már itt tenni semmiért...
2018. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jó ennyire azért ne... Én tudom jól milyen nehéz és sokszor esek depresszióba de ez már színtiszta lehúzás.Írj ki te is külön kérdést, ne húzz le másokat 3-as
2018. febr. 11. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is bele szoktam esni a depresszióba elég sokszor aztán én is jól szoktam érezni magam aztán vissza esek, én sem tudom hogy mit kezdjek az életemmel :-( pedig nekem is van érettségim és van jogsim is most éppen egy szakmát tanulok, ha szeretnél beszélgetni szívesen írhatsz :-) esetleg még később barátok is lehetünk :-)

20F

2018. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!