Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy erzem megrekedtem az...

Ugy erzem megrekedtem az eletben. Nem tudom hogyan folytassam, mit javasoltok mi valo nekem?

Figyelt kérdés

Nincs vegzettsegem, nem jartam egyetemre/foiskolara, de most a 27-hez kozeledve kezdem unni ezt es szeretnek valami lenni. Nem karriert akarok, csak egy foglalkozast AMI NEKEM VALO. De nem tudom mi ez mert amiket szeretek nem osszeegyeztetheto!

Keves dolog, ami erdekel, legkorlatozodik ezekre:


- autok, gepkocsivezetes, autok mechanikai felepitese, belso szerkezete.... teljesen felizgat :D


- uj emberekkel ismerkedni, idegenekkel random szoba elegyedni, spontan uj ismertsegekre szert tenni (siman leszolitok barkit egy kavezoban, cukraszdaban szorakozohelyen -- lany letemre nincs bennem semmi felsz)


- imadom az angol nyelvet, azt beszelni, amit anyanyelvi szinten tudok is


- utazni mindenfele



ami egyaltalan nem erdekel:

- szamitastechnika, szamitogepek, azokkal valo jatszas, internetezes, fb, instagram, netes kozossegi feluletek, blogok.. ezektol kiver a viz.

- olvasas


2018. febr. 10. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mazlid van, hogyha az angol ilyen jol megy, azzal mar eleg sok mindent lehet kezdeni. Esetleg a tolmacsolas, forditas, idegenvezetes nem erdekelne? Vagy ha melyebben erdekel a nyelv egyetemre is lehet menni pl.anglisztikara. Ha ennyire erdekelnek az autok, esetleg autoszereles mint szakma? Lanykent eleg badass lenne :D
2018. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hahh. Az elmondottak alapján,Te kamionos leszel...
2018. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaa, lány vagy. Akkor nem leszel kamionos :)))
2018. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gál Zoé ***** válasza:
40%
Területi képviselő vagy biztosítási ügynök vagy stewardess vagy angol nyelvű call centeres vagy magyar nyelvű call centeres vagy partyhostess autókiállításon vagy idegenvezető.
2018. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zoli780806 ***** válasza:
ingatlanügynök vagy masszőz
2018. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valamelyik autószerelő cégnél elhelyezkedni? Ahova mi járunk, ott van egy iroda, ahol el kell mondani egy irodai részben, hogy mi a probléma, van adminisztráció stb., beszélgetni kell az ügyfelekkel és valamennyire érteni is kell az autókhoz. Láttam egyszer, hogy női munkatársuk is van. Szerintem az is előny, hogy jól tudsz angolul, mert lehetnek külföldi ügyfelek.
2018. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gátlástalan vagy (jó értelemben), elmehetnél újságírónak is, vannak kifejezetten autókkal, autó-motorsporttal foglalkozó magazinok, de írhatnál néha akár női magazinokba is, elvégre távolról sem igaz, hogy minket kizárólag a smink, a divat és a receptek érdekelnek.:-) Az külön izgalmas, hogy nő vagy, az angoltudásod pedig segítség pl. az anyaggyűjtéshez, és megpróbálkozhatsz akár angol nyelvű lapoknál is.
2018. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gál Zoé ***** válasza:
#1: A tolmácspiac telített.
2018. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!