Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok, ha egy barátoto...

Mit szólnátok, ha egy barátotokról kiderülne, hogy gipszfétise van?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Küldenék neki messengeren egy olyan matricát, amin a cica az asztalba csapkodja a fejét
2018. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám megmagyaráztatni magamnak ezt, ha lehet, mivel elég betegen hangzik... Elég toleráns fajta vagyok, de ez nekem már magas. Főleg az én masszív gipszutálatommal (az orvosok valamiért mindig be akarnak gipszelni, én pedig elfutok, jól elvagyunk... csak lábat engednék gipszelni, mert azt általában muszáj s törött lábbal elfutni is nehéz).
2018. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Na ilyenről még nem hallottam.
2018. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer mindenképpen szeretten volna kipróbálni hogy milyen gipszes kézzel, ez sikerült is. Ha valakinek elmondtam hogy mennyire örülök hogy be kellett begipszelni furán nézett rám
2018. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsállnám, de nem vagyunk egyformák és mivel egy közeli barátomról lenne szó, biztos vagyok benne, hogy azon lennék, elfogadjam benne ezt, ha ezzel nem árt senkinek sem, hiszen az ő élete, az ő érzései, amihez nekem úgymond semmi közöm nincs, ugyanúgy a legjobb barátom maradna és tiszteletbe tartanám az érzéseit.
2018. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
az mi a fene??
2018. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ajánlanám neki a traumatológiai osztályt
2018. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a gipszfétis ez olyan, hogy begipszelteti a lábát?

Vagy a fejét?

2018. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Begipszelném
2018. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár ritka, de szerintem nem vészes, vannak ennél durvább fétisek is. A "szadómazó" szerintem durvább ennél.
2018. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!