Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már úgy, hogy azt...

Voltatok már úgy, hogy azt hittétek az egyik barátotokról/barátnőtökről, hogy ő a legjobb barátotok/barátnőtök, közben meg kiderül, hogy tévedtetek? 20/L

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:D :D nekem csak ilyen volt!
2018. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt...
2018. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, de nem a legjobb volt a kulcsszó, hanem a barát. 23/f
2018. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Oké, akkor aki igazi barátságot akar, és intelligensnek gondolja magát az írhat privátot. (Szuper-képességem, hogy etikai nihilista vagyok és ezért sosem ítélek el senkit sem.)
2018. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, még általánosban. Azóta leszoktam arról, hogy bekategorizáljam abarátaimat "haver", "barátnő", "legjobb barátnő", "hipcsu-szupcsi-legjobbcsi-barátnő", stb. kategóriákba. 19l
2018. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt, sajnos túl sok is :'(...
2018. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

#5 Most már egy ideje én is kategorizálok. Jobban odafigyelek, hogy ki haver, ismerős, sima barát stb...már alig merek bárkit is közel engedni magamhoz.

2018. jan. 21. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, mióta összejött a párjával - most már férje) le se szar.


A másik "barátnőm" az exemmel kavart össze.

2018. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az szép :o
2018. jan. 21. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Még az elején, tini koromban.. Igazából úgy gondolom, hogy akkor fontosnak tartottuk, hogy bárkire rátapasszuk a "legjobb barátnő" címet, hogy elmondhassuk, hogy "nekünk is van ilyen". De nem jelentett sokat. Ahhoz kell némi önismeret és emberismeret, hogy ilyen kialakuljon az ember életében.

Az meg nem jelent sokat, hogy valaki "divatból", vagy felületes jópofizásból ilyen címkéket tapaszt emberekre.

2018. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!