Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan emlékezzek vissza?

Hogyan emlékezzek vissza?

Figyelt kérdés

Ma (hétfőn) nem találtam a

Pénztárcámat. Pénteken arra emlékszem, hogy hazajöttem és itt volt. Vagy ithhon van, vagy elhagytam. Van valami mód arra, hogy pontosan vissza tudjak emlékezni? (Amikor hazajöttem mit csináltam)

Kérem segítsetek! Sok pénz múlik rajta.



#elhagyás #vissza emlékezni
2018. febr. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Emlékezz arra, amikor még megvolt, és hol jártál utána. Ha vásárolni voltál, nézd meg a hűtőben, kenyeres polcon, kabát zsebben, autóban, cipős szekrényben.

Volt, hogy a hűtőben találtam meg, beraktam a felvágottal.

2018. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászt, de ez sem segített. Pontosítok: Leszálltam a buszról, de mindig ellenőrzöm, hogy meg van-e a zsebembe még. Most is így tettem és megvolt. 3-4 perc séta után haza is értem. Mindig leszoktam rakni egy asztalra vagy a szobámba ( feltűnt volna ha nem lenne meg ), de reggel vettem észre, hogy sehol se találom. Mindenhol kerestem és sokat is gondolkodtam. Ez annak a jele, hogy az a 3-4 perc séta alatt elvesztettem? Vagy nem eléggé keresem és próbálok rá vissza emlékzeni?
2018. febr. 12. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nyitva hagytál valamit és valaki elvitte...az sem lenne olyan hihetetlen.
2018. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megtaláltad???
2018. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!