Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy emlékezzek vissza a mintára?

Hogy emlékezzek vissza a mintára?

Figyelt kérdés
Nagyon drága lenne megcsináltatni, és nem is biztos hogy sikerülne. Nem lehet beledugni a csatlakoztatót, tehát az az egyetlen esélyem, ha visszaemlékszek valahogy. Nagyon új volt a minta, és nem akartam hogy feltörje a tesóm. Eléggé bonyolult, felül valami 3szög jön ki ha jól tudom alul meg tekeredik fel-le (persze ez mind nem biztos)

2017. nov. 6. 19:10
 1/6 A kérdező kommentje:
már az is jó lenne ha küldenétek ötleteket, vagy a ti tapasztalataitok alapján írnátok valamit. Már másfél hete itt bénázok. Előre is köszi.
2017. nov. 6. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én mintám az, hogy kétszer körbe, után egyszer le és két jobbra sasszé. Remélem, tudtam segíteni.
2017. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én mintám: ujjlenyomat

Ezt senki sem oldja fel 😂😂😁😁

2017. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak nem azt várod hogy megmondják neked hogy mi a te feloldó mintád?

Vagy mit akarsz?

2017. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
hipnózissal.
2017. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én mintám : balra-jobbra-jobbra-le-fel, és balra.
2017. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!