Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok sírni, mit csináljak?

Nem tudok sírni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 hónapja minden nap azt érzem, hogy sírnom kell, gyűlnek is a cseppek, de nem gördül végig egy sem az arcomon.

Az okokat nem részletezném, a lényeg, hogy feszült, és lehangolt vagyok, amit sírással szeretnék kiengedni magamból.

Mit tegyek, hogy tudjak sírni?

Tudnátok küldeni valamilyen filmet/videót/történetet/bármit, amitől sírhatnék?



2018. febr. 12. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A sírás arra való, hogy ha felgyűlnek benned a hormonok, azokat kiadod vele és megkönnyebbülsz. Viszont ha csak letört vagy, akkor esetleg a szervezetednek nincs is mit kiadnia magából, ami miatt sírnod kéne.
2018. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a szervezet nem csinálja,akkor nem kell erőltetni.

Nem tudom,mennyire vagy értelmes,és hány éves vagy:

A mások élete c.német film,ha érted azon lehet sírni,vagy az Airplane!,azon meg besírni.

2018. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok, nem tudom mennyire értelmes, saját megítélés szerint viszonylag okos, de valószínűleg nem én fogom feltalálni a rák ellenszerét, az érzelmi intelligenciát illetően meg, könnyen megértem mások érzéseit, tudok velük örülni, szomorú vagyok, ha ők is szomorúak, ilyesmik.
2018. febr. 12. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
az efféle emberek sírógörcsöt kapnának ha fel kéne emelniük egy súlyzót.
2018. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2018. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem inkább gyermekpszichológussal beszéld meg az érzéseidet, minthogy filmeket keresel, amin lehet sírni, ez is egyfajta levezetése az érzéseknek "más úton történő levezetése", de hasznosabb, ha szakemberrel beszélsz az érzéseidről.
2018. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Te mekkora egy bal[asz vagy, már nem azért, de miért gondolod, hogy attól, hogy sz@r kedvem van, utálok mozogni, és mindenen picsogok.

Nem vagyok olyan, egyáltalán nem, aki másokra zúdítja a baját, magamban rendezem le inkább ezeket a dolgokat.

Akik pedig írtak tippeket, köszi, meg fogom nézni.

2018. febr. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!