Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek miért mennek...

Az ilyen emberek miért mennek (könyvesbolti) eladónak?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a pesti Fókusz könyvesboltban jártam, ahol, pechemre, egy 50-60 év körüli nőt „fogtam ki” (ő volt az egyedüli elérhető eladó).


Már köszönni sem köszönt, de ez nem baj, megszoktam, viszont az, hogy folyamatosan éreztette velem, hogy szívességet tesz nekem egy könyv megkeresésében, az, hogy lekezelően bánt velem, azt eredményezte, hogy mondtam neki: felejtsük el egymást. Inkább vártam, amíg egy fiatal lány nem jött, aki nagyon kedvesen segített, végighallgatta a kívánságaimat, hogy mit is szeretnék, ajánlott könyveket stb.


Az lenne a kérdésem, hogy ez generációs különbség, vagy IQ kérdése?


2018. febr. 12. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan szerintem magukkal viszik a magánéleti problémájukat a munkahelyre. Érdekes módon egy "neves" könyvesboltban engem sem fogadtak hú, de kedvesen, pedig alig volt ember az üzletben. Nem is értem, főleg egy ilyen helyen, ahol minden bevétel számít(ana)...
2018. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem emlitem a konyvesbolt nevet, de eleg nagy es Magyarorszagon talalhato. Baratnommel voltunk ott, kerestunk egy konyvet. Nem nagyon talaltunk, szoval odamentunk egy fiatalabb dolgozohoz, hogy tudna-e segiteni. Vissza se koszont nekunk, meg se szolalt, hanem megindult maganak es utana meg a kezunkbe nyomta flegman.

Sajnos eleg sok ember tenyleg magaval viszi a maganeletet a munkahelyere, peldaul tanaroknal is eszreveheto (legtobbnel), ha valakinek rossz napja van. Persze vannak akik ugy allnak hozza a munkahoz, hogy legyen meg a fizetes es kesz.

2018. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

“Nem nagyon talaltunk, szoval odamentunk egy fiatalabb dolgozohoz, hogy tudna-e segiteni. Vissza se koszont nekunk, meg se szolalt, hanem megindult maganak es utana meg a kezunkbe nyomta flegman.“


Szóval első szóra ugrott és odavitte nektek. Micsoda állat.

2018. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Attól még állat, hogy tette a dolgát és amiért ott van.
2018. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!