Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is vannak olyan "ismerő...

Nektek is vannak olyan "ismerőseitek", akik boldogan posztolgatják hogy anyukák lesznek, de az apa sehol? Nem gáz ez így kicsit?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 22:00
 1/7 anonim válasza:
92%
Nem tudtad, hogy a gólya hozza a gyereket? :O Minek apuka?
2018. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaa, én azt hittem még van olyan hogy felelőség ebben a mai világban.
2018. febr. 13. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne értsd félre.. de mégis mi a kapcsolat a felelősség és a posztolás közt?

Ha nekem gyerekem lesz biztos, hogy nem fb-re fogom posztolgatni. Nem azért csinálok gyereket, hogy másoknak mutogassam.. (ahogy magam sem mutogatom posztokban)


Engem már attól is a frász kitör amikor anyukák naponta 15 posztot töltenek fel a gyerekről és magukról.. aztán fél évesen meg már buliba megy a barátnőkkel és cigizik sutyiban a wc-ben.. hát ez aztán már inkább gáz!

2018. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Egyetértek, de az is gáz hogy a nagy posztolgatás mániában azt hiszi, hogy egyedül övé a gyerek. :D
2018. febr. 13. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz: hogy egyedulallo anyak lesznek cagy hogy a gyerek apja miert nem eleg fontos ahhoz, h raferjen a kepre? :)
2018. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy, lehet, hogy az apuka nincs a képen, mert ő mondjuk nem szereti mutogatni magát. Kettő, lehet, hogy egyedülálló anyákról van szó, ami a mai világban egyáltalán nem ritka és nem is olyasmi, amit a társadalom elítélne. Három, igazából semmi közöd hozzá, ha annyira nem tetszik, akkor ne nézegesd!
2018. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerinted ezek után meglepődöm valamin?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2018. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!