Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van olyan férfi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan férfi az ismerőseitek között, aki ha csak annyit kérdezne körítés nélkül hogy "dugunk? ", habozás nélkül igent mondanátok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen van több is ! :D
2016. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem, mert igénylik az udvarlást, ilyen az egó.

A kérdés úgy helyes, hogy van-e olyan férfi a környezetetekben, aki ha legalább pár percig színleli az érdeklődést, dugnátok-e vele?

Az alfáktól elfogadják és igénylik az udvarlást, a bétáktól nem tűrik el.

2016. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Igen van.:-)

Imádnák vele szexelni ,nagyon kívánom őt

2016. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tudnád mennyi
2016. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a múltkor buliban összefutottam egy ilyen ismerősömmel.Odajött,mert megismert,váltottunk pár szót és már le is smárolt :D A folytatást nem részletezem.Szóval igen,van ilyen,de nem kell megkérdezni,hogy dugunk-e.Csak cselekedjen és kész:D
2016. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most büszkék lehettek magatokra.....
2016. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


#6 Akkor is ezen a véleményen lennél, ha a nemeket felcseréljük?

2016. febr. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: A férfiak majdnem mind ilyenek,szóval már rajtuk nem csodálkozom. A nőkbe vetettem az összes hitem, látom, hiába.
2016. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ne aggódj,vannak maradi,konzervatív nők is,nem is kevesen.Én nem vagyok ilyen,szeretem a laza szexet is,külön tudom választani az érzelmeket és a testi élvezeteket.De nagyon szomorú,hogy a világ még mindig ott tart,hogy az ilyen nőket sokszor még mindig r*b*nek titulálják.Tény,hogy vannak,akik jócskán azok,de csak azért,mert bele megyek egyéjszakásokba,még nem vagyok az...Ha pasi lennék,még körbe is tapsolnának ezért.
2016. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!