Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le nézed azokat az embereket...

Le nézed azokat az embereket akik adnak magunkra, sokszor étteremben esznek, és többet foglalkoznak magukkal? Igényesek? Nem dolgoznak de mégis van pénzük? Vagy inkább irigy vagy és szánod őket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se,nem foglalkozom velük.Ha valaki közülük belém találna kötni akkor keresek valamit a vislekedésében amiben én is beleköthetek.
2018. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legutobbi "gyűlölöd a szép embereket" kérdés folytatása? Jó lenne abbahagyni a hülye kérdéseket, miért néznék le valakit csak azért, mert igényes? Mi rosszat tett azonkívül?
2018. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan azzal nincs baj ha igenyesek, etteremben esznek es nem dolgoznak. Viszont ha ezek mellett nagykepu is akkor azert el szoktam sutni hogy "keregess tovabb penzt faterodtol ha mar golyokat nem adott"
2018. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik se. Nem nézem le őket, mert attól, hogy gazdag családjuk van, örököltek, szerencsések voltak, stb., még nem kötelező apuci elkényeztetett kislányának/kisfiának lenni, aki semmit nem tud az életről. Ez a sztereotípia él az emberekben, de megismertem olyan gazdag ifjakat, akik erre bőven rácáfoltak.

Irigy se vagyok, mert meg vagyok elégedve a saját életemmel, mindenem megvan, amit szeretnék, persze vágyom többre, de azok inkább szakmai dolgok, vagy életcélok (kivéve a Martens bakancs, az egy anyagi dolog, de majd egyszer rászánom magam :D), igényesnek tartom magam, mindig tiszta, ízlésesen összeválogatott ruhákban járok, rendszeresen sportolok (futok), ápolom a hajam, a fogaim, minimális sminket is használok, szerintem ez nem pénzkérdés. Az étteremben evésről nem tudok nyilatkozni, mert nem igazán szeretem az embereket, ezért inkább otthon eszek mindig a nyugiban, ha a kínaiból veszek kaját, akkor is hazaviszem és otthon eszem meg, bármilyen éhes is vagyok.

A másik, hogy szeretem a munkám, sokszor eljátszottam már a gondolattal, hogy egy sosem ismert nagynéni rámhagyta a millióit, vagy nyerek a lottón (amin meglepődnék, mert sosem lottóztam :D), akkor is folytatnám a jelenlegi életem, annyi, hogy lehet, hogy megvásárolnám a lakást, amit most bérlek, és megvenném végre azt a Martenst.

2018. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem! csak azért kéreztem mert engem mindig megnéznek az utcán, és a páromat is, Egyikönket sem támgatják a szülei, magunk csináljuk a dolgaink...

Egyszer valaki azt mondta, nem kell ahhoz dolgozni hogy legyen pénzed. Hát igen okosan kell csinálni a dolgokat!

2018. febr. 14. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek.
2018. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én például a saját dolgaimmal foglalkozom,nem mást lesek,bámulok,hogy mit csinál,hogy él,stb.

Munkának számít ugyanúgy az üzletkötés,seftelés,vagy bármilyen öltönyös tevékenység is,mint pl.a hegesztés,autószerelés,csak az előbbi nem annyira látványos kétkezi munka.

Egyébként pedig az,hogy valakinek "van pénze",mert külső jelek arra utalnak,attól még lehetnek adósságai és egyéb problémái az illetőnek,tehát nem nagyon érdemes foglalkozni ilyen kérdésekkel,mert nem látni be a "falak mögé".

A buta unatkozós pr0lira jellemző,hogy az anyját hátbaszúrná,ha annak 5 Ft-tal többje van,meg mindenki egy szemét,aki nem kétkezi melós.Az ilyenek szoktak irigységből utálkozni olyanokon,amihez semmi közük.

2018. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól gazdag valaki, mert nem koszos csöves, és nem otthon eszik? Te valami komédiás vagy, kérdező?
2018. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!