Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr toborzás! Pest megyei...

Rendőr toborzás! Pest megyei vagyok és mégis Bács Kiskun megyébe adtam le a papírjaimat. Ez gáz? Foglalkoznak igy a papírjaimmal? A jelentkezési lapban az áll hogy ahol dolgozni szeretne az ember, oda adja le a jelentkezést. Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkoznak vele így is.De Bács-Kiskun megyében azok lesznek előnyben akik ott is laknak... Szerintem csak kiszúrtál magaddal,hogy máshova adtad le a jelentkezésed.de reméljük,hogy nem lesz belőle hátrányod...
2010. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha beadtam a papírjaimat akkor foglalkozni fognak vele? Tehát mehetek felvételizni? Létezik olyan hogy ne is foglalkoznak vele? Azt se bánnám ha átirányítanák a papírjaimat pestre csak mehessek..!
2010. nov. 1. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem foglalkoznak vele.Az volt írva a jelentkezésbe, hogy oda adod be ahol majd szolgálatot akarsz teljesíteni.

Amúgy neked még nem szóltak az alkalmassági miatt?

2010. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nah! Szóltak nekem is hála az égnek! Idáig a max pontom 105 lett amikor itthon gyakoroltam..

Ez elég szerintetek?

2010. nov. 2. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
80 pont-tól alkalmas.A felvételihez még számba veszik az érettségit,nyelvtudást,jogsit és a pszichológiai véleményt is... A 105 pont egész jó.
2010. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú az tök jó!!!!Bárcsak nekem is össze jönne...
2010. nov. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát a 105 pont mellé csatlakozik egy alapfokú c nyelvvizsga (angol), egy B és C kategóriás jogsi, meg egy ECDL vizsga..

De csak el kéne érni azt a 110 pontot a fene vigye el...

2010. nov. 3. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam annyit elérni amennyit akartam.Volt amiből jobb eredményem lett,mint amire számítottam,de volt amit sokkal jobban is tudok teljesíteni,ott azonban már nem maradt rá erőm(futás).... Jól gondolt át,hogy melyik gyakorlatokat választod.Egyébként mint mondtam,a 105 is nagyon szép.Ha az megvan azzal már simán bekerülhetsz.Ha kisebb célt tűzöl ki magad elé,akkor kellemes csalódás fog érni,ha jobb eredményt érsz el és ez plusz erőt ad.... Hajrá mindenkinek!
2010. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah!:D 119 pontom lett! Hála istennek... aztán majd meglátjuk hogy mi lesz..:D
2010. nov. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!