Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan javítsak ezen, van...

Hogyan javítsak ezen, van értelme ennek a szenvedésnek?

Figyelt kérdés

Megvan az èrdeklődèsi köröm,a célom a jövőre,de ùgy èrzem,hogy mindenre vàrnom kell,nehezen jön össze,bàrmit teszek. Iskolàba nem szeretek jàrni,a tanàrok nem tanìtanak,csak bohòckodnak,az osztàly sem igazàn jò,csak fiùk vannak ès nem vagyunk jò baràtsàgban egymàssal. Amikor iskolában vagyok,minden percben arra gondolok,ez lesz az utolsò tanèvem ès otthagyom ezt a butasàgot,csak a bajnak van. Ilyen közömbössèget,tanulòk semmibe vètelèt,rossz mòdszerrel valò tanìtàst nem sok helyen làttam. A lànyok is hiànyoznak az osztàlybòl,tudnèk csajozni,lenne baràtnőm,boldog lennèk,ha lànyok lennènek a fiùk helyett.


Ellenben màshol sikeres vagyok. Rendszeresen rèszt veszek futòversenyen,màrciusban csatlakozok egy futòklubba,ahol egy futàshoz jòl èrtő edző fog minket tanìtani. Szabadidőmben Formula 1-et nèzek 2010 òta,ìgy elèg sok tapasztalatom van benne. Focimeccsekel is foglalkozok,2016-ban megnyertem egy facebookos tippmixversenyt,de sajnos igazibòl mèg nem játszhatok. Hobbiszinten ùszok,2020-ban àt szeretnèm ùszni a balatont.


De a szüleimet sajnos csak az iskola èrdekli,semmi màsròl nem hajlandòak velem beszèlni,sehova nem engednek el egyedül,ìgy szòrakozni sem tudok.

17 èves fiatal ùr vagyok


2018. febr. 15. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát válts iskolát, ahol csajok is vannak. Én is tök depressziós voltam, amikor középiskolában csak fiú osztálytársaim voltak. Aztán átmentem egy másik suliba, ott már volt 10 darab tök cuki osztálytársnőm és az életem is gyökeresen megváltozott. Egyszerre udvaroltam az összesnek és lubickoltam a figyelmükben ...ráadásul már a bulikban is rendszeresen be tudtam csajozni. Az iskolaváltás éve életem legboldogabb éve volt.
2018. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oké, hogy szeretsz focit meg autóversenyt nézni, de miből akarsz megélni?
2018. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez igen messze van a szenvedéstől. Nézzél már meg rákos gyerekeket, vagy éhező, fázó öregeket és rögtön másképp fogod látni a helyzetedet.

Megnyertél egy tippmix versenyt, de még nem játszhatsz. Valahogy próbáld már meg túlélni ezeket a traumákat. Beszarok én az ilyen kérdésektől. Tényleg fiatal úr vagy, de ne aggódj, majd az élet helyre teszi az arcodat. Ne vedd sértésnek, ez nem személyeskedés, a jelenséghez szólt a válaszom.

2018. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!