Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindentől lelkifurdalásom van?

Mindentől lelkifurdalásom van?

Figyelt kérdés

Sajnos gyerekkorom óta problémás az egészségem (leginkább a fogaim, de többször voltam már kórházban szívproblémákkal is), kb nincs olyan hónap, hogy ne jönne ki rajtam valami nyavalya, ha más nem, akkor egy megfázás, de többnyire súlyosabb dolgok, nyáron pl gyomorgörccsel vártam a szövettani eredményeket, és holnap megint mehetek orvoshoz hasonló okokból.

Egészségesen élek, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, egészségesen étkezem, eleget alszom, jó körülmények közt dolgozom, szóval nem teszek semmi olyat, ami ilyen mértékű károkat okoz. Egyszerűen csak nincs szerencsém.

Gyerekkoromban ha beteg voltam, apám mindig azt mondta, hogy ez a jogos büntetésem, és akkor leszek jobban, ha rájövök, hogy megint milyen hibát követtem el.

Sajnos azok után, hogy 19 évig ezt hallgattam, annyira belém ivódott, hogy eszerint élek.

Nem ártottam soha senkinek tudatosan, nincsenek ellenségeim, nem érdekel a pénz, szóval semmi olyan, amivel tudatosan megkárosítottam volna valakit.

De már ott tartok, hogy egy pár cipőt nem merek venni magamnak, mert akkor megint "meg leszek büntetve".

Sajnos anyukám is részt vett ebben rendesen, szerinte is az okozza az egészségügyi problémáim, hogy törődök magammal, "túl sokat foglalkozok magammal", ahogy ő fogalmaz.

Meg anno a nagymamámtól is hallgattam, hogy azért fognak kirohadni a fogaim, mert sokat mosom őket, az ő idejében nem volt ilyen divat, és lám, neki is, papának is a saját fogai vannak.


Tudom, hogy ez mind nem igaz, de olyan szinten belémivódott, hogy félek bármit is költeni magamra, mert akkor egy héten belül beteg leszek :(


Megoldás?


24N


2018. febr. 18. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás:

szülőktől és az összes ilyen idióta embertől való eltávolodás,rendes barátok ismerősök,akik visszavezetnek az egészséges életbe,akik normális útra terelnek.

Ezen kívül jó párkapcsolat és hatalmas szexelések.

Meg igenis költs magadra,majd hozzászoksz :)

2018. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól mondta az első. Ezektől az emebrektől minél távolabb, és normális emberekkel kapcsolatot kialakítani és barátkozni!

Szegénykém, azért sajnállak. Ezek az emberek nem is tudják milyen lelki sebeket okoztam a baromságaikkal.

Minden rendben lesz, csak kell melléd valaki aki segít egyenes be jönni!

2018. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!