Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha nem tudom...

Mit lehet tenni, ha nem tudom elviselni a "szeretett mostohanővért"?

Figyelt kérdés
Barátom mosthanővére a téma. Volt egy nézeteltérésünk elég sokáig tartott, 1-2 hónapja ezt megbeszéltük,par hetig béke volt aztán felvette ezt a nagyasszony stílust mintha ő bármivel több lenne mint én. Mikor náluk vagyok folyton feszélyezve érzem magam, elmegy az életkesvem is ha beszélnem kell vele. Állandóan anniyra idegesítően vislekedik, hogy az hihetetlen. Konkretan minden mozdulata idegesít. Állandóan megpróbál felvágni mindennel es neha ugy meg tudnam pofozni. Szerintetek mit tegyek annak erdekeben, hogy le tudjam küzdeni magamban a lany utan erzett haragom/gyuloletem? (Szakitani nem szeretnek a baratommal miatta és elköltözni sem tudok mostanaban) Nyárig muszaj lenne, csaladi nyaralasra megyunk es felek, hogy megolrulok osszezarva vele.

2018. febr. 18. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Rúgd 3,14csán.
2018. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egy véleményen vagyunk :DDD
2018. febr. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!