Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek szokott olyan lenni,...

Nektek szokott olyan lenni, hogy elérhető egy számotokra szeretett személy, de mégsem írtok rá? Miért?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem szokott "olyan lenni". Én minden esetben örülök, ha azt látom, hogy fent van valaki, aki fontos a számomra, és azonnal írok neki. Nem tudom ép ésszel felfogni, hogy miért az az aktuális "divat", hogy ne írjunk vissza a másiknak. (Akkor sem, ha közel áll hozzánk.) Ha pedig mégis a visszaírás mellett döntünk, lehetőség szerint akkor is várjunk vele legalább másfél napot. Elképzelni nem tudom, hogy ennek mi értelme van, és őszinte kíváncsisággal fordulok afelé, hogy ilyenkor mi játszódik le abban, akinek hatalmas megerőltetést okoz a vissza írás.
2017. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hiába írok Neki, el se olvassa... 😢
2017. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy szokott.


Egyszerűen azért mert a számomra fontos személyeket inkább felhívom, elhívom valahova.

Másrészt attól hogy épp online vagyok, még lehet ezer dolgom, de az is lehet hogy éppen csak pihenni akarok, vagy egy filmet nézni, vagy bármi. Ugyanúgy lehet a másik személy is.


Attól meg kifejezetten kiakadok, mikor valaki azt várja hogy azonnal neki írjak/visszaírjak mintha semmi egyéb feladatom nem lenne az életben csak a vele történő virtuális csevegés.

2017. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A visszautasítástól félek.
2017. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
He? Persze. Akkor írok valakinek, ha konkrét kérdésem, mondanivalóm van, vagy tényleg nagyon rég beszéltünk, és nem tudom, mi van vele (bár utóbbit csak betervezem általában, aztán ha ne teszem meg azonnal, szinte mindig a másik keres fel 1-2 napon belül :D) Az üres, céltalan fecsegésnél elképzelni sem tudok kínosabb, megalázóbb dolgot, annál mindig akad jobb elfoglaltságom.
2017. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs nálam olyan akire te gondolsz szerintem (csak barátok), de volt ilyen persze, ha nem volt témám, vagy nem tudtam előre legalább néhány mondatváltásig, hogy miről fogunk beszélni és nem telt el annyi idő a legutolsó beszélgetésünk óta, hogy a mizu?-ból számítsak témára.
2017. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt hiszem, hogy ha minden adandó alkalommal ráirnék a "számomra szeretett személyekre", ahányszor csak fent vannak, akkor én számukra elég hamar "kevésbé szeretett, ellenben rohadt idegesítő" személlyé válnék. :D
2017. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Azért nem írok neki én, mert mindig megvárom, hogy ő visszaírjon, ami általában bele szokott telni egy hónapba. Hiányzik a vele folytatott beszélgetés, de sajnos nem tudok mit tenni.
2017. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott ilyen lenni. Attól, hogy valaki "elérhető", még egyáltalán nem biztos, hogy épp akkor kíváncsi rám. Meg azért, igazából akkor van értelme "ráírni" valakire, ha van mondanivalóm.
2017. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!