Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Radics Peti ebben a videóban...

Radics Peti ebben a videóban politizál szarkasztikusan?


2018. febr. 20. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet ezt fogni a magyar politika kritikájaként is, ah erre gondolsz.
2018. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Inkább megsérti a felvételen szereplők személyiségi jogait s töri magát a youtube bevételért, ahogyan eddig.


Majd kap 10-15 embertől feljelentést-idézést-perre, aztán sír ahogyan a többi koldus a youtube-on további támogatásért...a jönnek a migránsok feltöltésével is majdnem megjárta, de hát hüle kölök saját kárán akar tanulni mindenképpen...

2018. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
69%

"Kölök", fogadni merek idősebb mint te!

Milyen személyiségi jogok? Ha valaki van akkora marha hogy a nyílt utcán üvöltözzön különféle káromkodásokat, ne csodálkozzon ha ki lesz figurázva.. és igen. Tekintve hogy paródia és külön jogszabály vonatkozik erre, perre vihetik de nem lenne belőle semmi.. Főleg hogy nem is ő készítette a felvételt.

Ne beszéljünk ostobaságokat ha fogalmunk sincs a jogi témáról!

A "jönnek a migránsok" videó sem azért került le mert felakarták jelenteni, szóval légy oly kedves, ha valamit nem tudsz, ne kürtöld világgá a baromságaidat, mert beégsz..

Egyébként kedves kérdező, szerintem igen, teljes mértékben a politikai vitákat parodizálja a videó.

2018. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kivéve a kettesnek!

Nem arra voltam kíváncsi hogy mennyire utálod Petit, hanem a kérdésemre vártam normális választ.

2018. febr. 20. 22:57
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

# 3


Szerintem nyalj konnektort, ha ennyire alkonyatban vagy;)

Más szellemi alkotását engedély nélkül felhasználta....pitiáner tolvaj magyarul.

A tyúkperre pedig kötelező elmennie, akkor amikor füttyentenek...stb...nincs értelme, de kellemetlenné teheti e koldus-tolvaj életét...tudatlan vagy mint ő, nem csoda hasonszőrűséged...

2018. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

5


Milyen szellemi alkotásról beszélsz? :D Ha én lefilmezek egy az utcán hőbörgő, tüntető csürhét, az már szellemi alkotás?


Nem vagyok Radics Peti-fan, sőt... De ez nem lopás. Hanem paródia (most a minőségéről lehet vitázni, de az nem ide tartozik).

2018. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

6


Röviden...tudatlan vagy, de ez a te sarad;)

2018. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
75%

franko de belepofa

Ennyire látványosan ne égesd már magad!

Értjük mi hogy nem kedveled Radics Petit de azért na.. Te se vagy okosabb ha úgy ítélsz el egy embert hogy fogalmad sincs róla ki ő, mi ő!

2018. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

8


Szerintem ő az egyik hőbörgő. :D

2018. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

# 8


Te nem vagy tisztában szerzői s személyiségi jogokkal...ez az égés-ed.

Nem a személy kedveléséről van szó, hanem tényekről-látottakról-tevékenységéről, mint net-koldus lényegében, aki eltulajdonít alkotásokat s engedély nélkül felhasználja, majd profitál belőle.

Minek is nevezik az ilyeneket még röviden...tolvaj.


Forgasson-publikáljon saját alkotást bevételszerzés céljából.Elhiszem, hogy kölkét, asszonykát meg magát próbálja eltartani ezzel is, de így egy kicsit gáz bár ő dolga-bokája.

2018. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!