Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Befolyásolja az ismerkedést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja az ismerkedést, ha a srác politizál/politikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban a 20 év körüli korosztály válasza érdekelne, hogy ha mondjuk egyetem után a politikával foglalkozik a srác egy adott pártban, az negatívum lehet számotokra?!

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 31. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy pontosan milyen politikai nézeteket vall. Ha hasonlóak az enyémhez, vagy kicsit különböznek, az nagyon jó, mert akkor lehet ezekről beszélgetni, vitázni.


De ha teljesen másképp látja a dolgokat, mint én, akkor az már komoly gond a számomra! :/

2017. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy melyik pártban.

Ha két különböző nézetet vallotok, és nem tudjátok összeegyeztetni, akkor abból nagyon sok vitátok származhat.


21/L

2017. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a nézeteit nem erőlteti rám és nem állandóan a politika a téma akkor nem. Nem ez alapján fognak ítélkezni hidd el. :)
2017. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha Jobbikos, Fideszes vagy MSZP-s, akkor pápá. De leginkább ne legyen politikus...
2017. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Politikai nézettől függően vagy csak nem igazán jó pont, vagy azonnal felejtős.

22/L

2017. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kizáró ok, akkor is, ha mondjuk annak a pártnak a tagja, amivel úgy ahogy szimpatizálok.


Az az életvitel, munkabeosztás, stressz, hullámvölgyek, kapcsolati háló, kapcsolatépítő programok és szívesség nagyon sok idő és energiabefektetést igényelnek.


Arról nem is beszélve, hogy sosem lesz közkedvelt, ha befut valamennyire, az esetleges családunk erősen megszívná miatta..


Nem jönnék össze vele.

2017. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem neonáci vagy rasszista akkor nincs gond.
2017. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is a neonáci, rasszista nézetű férfiakkal vagyok bajban; isten tudja, hogy ki a fene akarja hallgatni azt, hogy a párja 0-24 gyűlölöködik meg ocsmáról és másokat hibáztat mindenért :S


N/24

2017. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ, milyen pártban, milyen nézetei vannak és mennyire bullshitkirály (pl. a pártjáért nyilvánvaló hazugság mellett is bólogat-e, vagy annyira nincs mélyre süllyedve). Mert politikusból is van normális meg van olyan, akit legszívesebben leköpnék.
2017. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!