Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan ember is tud sírni...

Olyan ember is tud sírni akinek nincs lelke vagy érzései?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van lelke meg érzései, legfeljebb nem egyformák. Sírni meg az tud, akinek működőképes könnymirigyei vannak. A színészek is kiválóan tudnak sírni.
2018. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki elhiszi hogy van lelkünk az magánügy, de érzései mindenkinek vannak. Szerintem mindenki sír van aki többször, van aki SZINTE soha. De én örömömben/meghatottságomban is sírok néha. Aki abszolút nem, annak szerintem vagy nincs semmi jó az életében és fel se fogja, vagy valami lelkiszegény, vagy nincsenek könnymirigyei
2018. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"nincs lelke" - olyan ember nincs, még állat sincs olyan
2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól bokán rúgod.
2018. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugy ertem olyan ember aki pl semmin se tud sirni annak vannak erzesei?
2018. febr. 21. 17:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg nevetni se?
2018. febr. 21. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mindenki tud sírni és nevetni is, csak az a kérdés, hogy mi váltja ki belőle.
2018. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lelkem az van, de érzéseim nem nagyon.

Ezt úgy értem, hogy sikerült felfognom azt a tényt, hogy minden emberi élet múlandó. Vagyis előbb-utóbb mindenki meghal. Éppen ezért nem kötődöm senkihez. Nem szeretek senkit. Én tisztelem az embereket, a családtagjaimat is meg a rokonaimat is, nem szeretem. Éppen azért, hogy ha eljön az idő, ne fájjon. Szóval bizonyos szemszögből nézve nincsenek érzéseim. Bizonyos szemszögből nézve viszont van, mert pl éhes szoktam lenni. :D

Ennek ellenére tudok sírni, de szinte soha nem teszek ilyet. Esetleg akkor ejtek el 1-2 könnycseppet ha nézek egy adott sorozatot és mondjuk egy jó főszereplő x évad után hősies halált hal. Ez egy konkrét példa volt.

22/f

2018. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az érzések nélküli ember nem sír. Lelke mindenkinek van. És az is elég ritka lehet, amikor valakinek nincsenek érzései. Elég nehéz is elképzelni. Lehet,hogy mindenkinek van, csak elnyomja. De bár végülis pl a düh is lehet egy érzés, nem kell feltétlen érzékenynek lenni. Meg olyan is lehet, aki az , csak nem mutatja ki.
2018. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!