Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki egyáltalán...

A4940825 kérdése:

Milyen ember az aki egyáltalán nem tud sírni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tud sírni. Csak valakinek sokkal, nagyon sokkal több kell ahhoz, hogy ez eljöjjön.

De általában akkor magábafojtós típus.

2014. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

1, lehet sivár,rideg/hideg természetű,Ő az érzéketlen fajankó vagy tapló,kevés IQ-val.

2, erős akaratú,aki érzelmeit elrejti a külvilág elől,azt magába fojtja. Ő néha egyedül sírja ki magát.


A férfiak alapból is kevésbé érzelmesek,és nagyon nagy vesztesség kell ahhoz(pl családtag halála) hogy könnyek csorduljanak a szeméből egy férfinak.

2014. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
mindenki tud sírni, csak jól el kell verni
2014. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet éppen roppant bölcs vagy éppen túlságosan is sok szörnyűséget átélt ember is ilyen látszólag sírásképtelen.
2014. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *Nekomimi* ***** válasza:
51%
Nekem a párom ilyen sírásképtelen. Nagyon sokat beszélgettünk a gyerekkoráról, hát én csak ámultam és bámultam... Szóval meg is értem, hogy azok a dolgok után egyszerűen képtelen sírni.
2014. júl. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!