Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem undorító,...

Szerintetek nem undorító, hogyha egy középkorú nő örül annak, ha egy 18-25 éves fiúk/férfiak megdicsérik, esetleg bókolnak is neki?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne undorító?
2018. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert az milyen már, hogy középkorú létére kisfiúk dicséretének örül.... Lehet én vagyok hülye, nem tudom...
2018. febr. 22. 17:54
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem undorító. A nő ilyenkor gondolom örül ,hogy "na még tetszem valakinek" a homokkal nincsen semmi baj. Ha viszont már egy 18 evéssel randizgat az kicsit azért fura.
2018. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Mi ebben az undorító? Mindenkinek jól esik a bók. 80 éves néni is lehet csinos. Nyilván másképp mint a 20 évesek...

Elég jó nő lehet ha a fiatalok is megdicsérik.

2018. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem homokkal ,hanem bókokkal ,csak magától javított a telefon ,bocsi
2018. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Biztos pokoli rossz lehet neki, hogy bókolnak neki és kívánják. A nők nagyon utálják az ilyesmit, főleg a középkorú nők akik egyáltalán nem bánkódnak az idő múlásán és nem szeretnének olyat hallani, hogy tetszenek valakinek.
2018. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
"Lehet én vagyok hülye, nem tudom..." Hát tudd!!! Nem lehet hanem biztos. A dicséret, bok mindenkinek normális, hogy jol esik akárkitöl is jön. Aki ezt undoritonak látja annál baj van!!! De azért undorodj csak attol amitöl akarsz.
2018. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
3. Egy középkorú nő miért ne tetszhetne valakinek? Felejtsük már el, hogy 25éves korig terjed az élet....aki idősebb meg jobb ha zsákot húz a fejére és meg sem szólal. Sajnos sokan a korral eligénytelenednek. Elhíznak, nem ápolják magukat, ocsmány ruhákat vesznek fel. De aki odafigyel az 100 évesen is lehet csinos és esztétikus és olyan akin megakad az ember szeme. Láttam már olyan idős nénit aki baromi jól nézett ki. Nyilván nem úgy mint egy 18 éves. Hanem a korához illő öltözetben.
2018. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
A nő örök! Amíg meg nem hal, nő marad és a bóknak mindig örül! (Meg a virágnak).
2018. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem undorító! Normális! Ettől még nem fogja rávetni magát egy 18 éves fiúra. De mondjuk, felnőtt huszonéves párja miért ne lehetne? Csak a férfiaknak lehet fiatalabb párjuk?
2018. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!