Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elhagyott nők miért ilyen...

Az elhagyott nők miért ilyen gátlástalanok?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném ,hogy nyivlán nem az összesre vonatkoznak azok a dolgok amiket most leírok, de eddig 6 barátnőm volt abból kettő inkább ilyen szex kapcsolat szerűségre aztán kész, és mind a kettő nő egy elhagyott férj nélküli az egyik 21 éves a másik 34 éves volt.


Amúgy teljesen normálisak voltak mind a kettőt az akkori munkahelyemen ismertem meg, vagyis inkább ők másztak rám (nem kellett nagyon erőlködni, mert azért jól néztek ki). És a kapcsolat elején nem is mertem soha nagyon tervezni az ilyen nőkkel, mert van gyereke és én azt nem akartam felneveli igazából nem is tartottam a gyerekükkel a kapcsolatot (egyszer igen , de abból azonnali szakítás is lett) Komolyan még hozzá szólni sem tudtam a gyerekhez, mert arra gondoltam hogy egy másik férfiból jött ki és őszintén szólva magától a nőtöl is eltávolodtam, mert hát nincs mit ezen szépíteni olyan undorítonak éreztem magát a nőt is, és a helyzetet is utánna.


A lényeg az, hogy bármit megcsinálnak az ágyban tényleg bármiről lehet szó azonnal ugranak mint valami szex rabszolga, és mintha folyamatosan dugni akarnának. Volt olyan esetem is ,hogy kb 2 órán keresztül dolgoztam rajta és rohadtúl nem volt elég...kajakra ráült a kezemre és azt lovagolta tényleg azt hittem , hogy nem normális. Továbbá azonnal megcsaltak, vagyis nem mivel direkt ezért nem voltam velük együtt mert gondoltam magamban,hogy nem véletlenül lehetnek egyedül. Elmentek egy szórakozó helyre , és azonnal aki elsőre elhívta őket szexelni már pattantak is, nem voltam ott de tudom.


A másik, hogy a 34 éves rohadtúl nem tudtam kielégíteni, mert tényleg túlnagyok voltak az igényei és mellettem ugye több pasit is tartott, szerintem itt a hüvely tágulással is lehetett a gond ami ugye szülés után keletkezik, de amikor mondtam neki hogy szakítsunk akkor utánna megkeresett telefonon, hogy és ez nem vicc "Jó lenne azért valami, majd szólok mikor és akkor jöhetnél" komolyan mondom nem értem.


Szóval miért csinálják ezeket , és hasonló dolgokat az ilyen nők? Mintha azt élveznék, hogy kivannak használva.

Az egyik azt kérte tőlem szex közben ,hogy ku*ázzam ilyesmi. És most is kavarok egy ilyen nővel de dettó az amiket most leírtam. Nem ritka ,hogy isznak/drogoznak ezek a nők ami még úgy említésre méltó.


A férfiak tehetnek arról ,hogy ilyen nők is vannak? Mert egyébként elég sajnálatra méltók, csak sajnos én valamiért nem tudom őket sajnálni...és számomra tényleg érthetetlen egyes viselkedésük.


24f



2016. okt. 15. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

aki turkálóban vásárol,az nehogy már szót emeljen a minőség miatt ember.

néha napján vehetnél pár új cuccot is.

2016. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz, viszont ezek a nők úgy b**tak hogy kb majdnem kiröhögtem az állítólag tapasztalt csajt annyira nem ütötte meg ezek után a mércét érted?.
2016. okt. 15. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

értem persze,sok ilyet megdugtam én is,de egy percig sem terveztem ilyenekkel komolyabban.

meg ez a ba-szóállat ösztönlény közönséges stílus amit ezek csinálnak sem szórakoztató nekem hosszabb távon,csak ilyen pillanatnyi örömnek.

úgyhogy a fiatal csajok sokkal jobban bejönnek és bejöttek mindig is.

de téged is megértelek mert van nem egy barátom akiknek szintén ezek a közönséges,alpári nők,alpári szexualitással jönnek be és partnernek is velük maradnak.

2016. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Már nem stresszelnek a dolgon és valóban élvezni akarják. + sok idős nőben van egy bizonyítási vágy ilyen téren.
2016. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát alapvetően nekem is a fiatalabb csajok jönnek be nem kavarnék ilyennel hulladékokkal, ha nem az élvezet lenne néha a mérv adó. Amúgy egyébként igazad van ezen a téren nekem kéne változtatnom.
2016. okt. 15. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon érdekes. Ha a férfiak b_sznak meg mindent aminek csak lika van, és minél több nővel fekszenek le, az milyen vagány, tiszteletreméltó, csodálnivaló dolog.

Viszont ha egy nő csinálja ugyan ezt, akkor undorító, és k_rva, alacsonyrendű féreg.

Csak megyek vásárolni az utcán, bő farmerben és egy kopott majóban, egyáltalán nem rendelkezem jó idomokkal, és szerinted nem állít meg minden alkalommal valami barom, hogy akarsz-e b_szni? Nem. De. Nem! De! NEM!

Vagy, elmegyek egy elhagyott partra, hogy ne zavarjon senki, hát nem ott terem valaki aki kefélni akar?

Szerinted ezek alapján ítéljelek meg mint férfi?

Mert azt hiszem, ezek után úgy fogom venni a férfiakat, mint ti a nőket. Egyszerhasználatos műanyag pohárnak, amit miután kiittam, röhögve összegyűröm, és veszem a következőt.

A kérdésedre pedig te magad tudod a legjobban a választ. Ha egy pasassal szakítanak, nem az a reakciója, hogy rögtön elmegy szétkefélni a világot? Hogy a sárbatiport önbizalmát és önértékelését, sérülését orvosolja azzal, hogy mégiscsak kellhet esetleg valakinek? Erről még egy Beatles szám is van.

Vettem a lapot, gyerekek. Pedig nagyon férfipárti voltam, és a barátnőim összes szakításánál őket védtem. De ennyi volt:)

2016. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát csinálj amit akarsz:D csak te jársz vele szarúl, de látom nem ezt sikerült levenned a történeteimből.
2016. okt. 16. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg szeretnélek kérni, hogy már az amúgy is rosszul járt nőket ne akard itt lejjebb tenni. Vigaszra és együttérzésre lett volna szükségük, hogy visszaálljon a női méltóságuk és önbizalmuk.

Véleményem szerint egy nőnek kicsit hosszabb ideig kell kapcsolaton belül lennie, jo pár hónapig, hogy megbízzon benned és fantasztikus szexet éljetek meg, nem beszélve arról, hogy kielégíts egy 34 éves nőt.Az a nő már vagy 10 évig élt házasságban, akár heti 7szer szexeltek a párjával, akár napi többször.

És igen, kézzel is kell akár dolgozni a nő hüvelyében, ha már manapság a férfiak olyan természetesnek veszik, hogy hosszadalmasan sz...pják őket!

Még egyszer megkérlek, legyél együttérzőbb és ne csinálj itt poént abból, hogy ilyen nőkkel találkoztál.Mert aztán itt olyan "hulladékok" válaszolnak neked, akik segítségre szoruló embereket neveznek "hulladékoknak".

Amúgy igaza is van a fent nyilatkozó hölgynek, a férfiak szexuális szabadossága nagyobb.Ez ugye egyértelmű? Nem is tagadják. Tisztelet a kivételnek.

2017. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyes nők érdekes módon akarják visszanyerni a "MÉLTÓSÁGUKAT" és az "ÖNBIZALMUKAT"!

Én hosszú évek óta házasságban élek.Bevallom, sokmindent kipróbáltunk már,de kétlem,hogy elvett volna feleségül ha első nap beleülök az öklébe.

Ha ezek a nők a mèltóságukat akartàk a leírt módon visszaszerezni hát hajrá!!

2017. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!