Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is hazudsz? Miben hazudsz?

Te is hazudsz? Miben hazudsz?

Figyelt kérdés
Miért hazudsz? Milyen érzés hazudni? Miben hazudsz? Ha a legjobb barátod hazudik neked az fáj? Ha érted hazudik másnak az fáj? Ítélkezel, ha más hazudik, de Te nem? Megbocsátod, ha hazudnak neked vagy másnak? Megbocsátasz magadnak, ha hazudsz?

2018. febr. 23. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon rossz érzés,úgyhogy nem szoktam,nincs semmi értelme,nem szükséges,másokat és saját magam is becsapnám vele.
2018. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Sokaknak fáj az igazság,de én vagy őszintén válaszolok,vagy nem szólok inkább.
2018. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam. Kegyes hazugságokat.

Pl. ha megkérdezi egy barátnőm, hogy hogyan néz ki. Akkor nem fogom neki azt mondani, ami rögtön eszembe jut, hogy az elmúlt 2 évben annyit híztál, mint egy állat, és kétszer akkora vagy, mint voltál.

Inkább próbálom normálisan megfogalmazni. Persze azt sem mondom, hogy szuper alakja van. Nálam ezek a kegyes hazugságok. Bár én inkább tapintatnak hívom.

2018. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Mansour ***** válasza:
84%
A legtöbb ember már azzal is hazudik, ha köszön valakinek! :)
2018. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Mansour ***** válasza:
100%
Igen, a "kegyes" hazugságok nélkül összeomlana a társadalom. És van egy átmeneti zóna a már nem annyira kegyes, de még elfogadható hazugságok felé, onnan pedig a már elfogadhatatlanok felé. A gond ott van, hogy ezeknek az átmenti zónáknak a határai egyénenként máshol húzódhatnak.
2018. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a hazudozó embereket!

Inkább legyen fájó az őszinteség,de ne legyen képmutatás.


Sajnos vannak kényszeres hazugságok.


A feletteseiddel,gyermekeid tanáraival,üzletfelekkel stb....-saját magad alatt nem vághatod a fát arcbatőrlő őszinteséggel.


Így őszinte ember nem létezik....

Pedig jó volna.


N/

2018. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
# 1/ nincs olyan ember aki ne hazudna , szóval te is hazug vagy.
2018. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Folyamatosan azt hazudom magamnak, hogy a világ szép, és az emberek jók. A férfiak bátrak, a nők hűségesek, a szó igaz, a mosoly őszinte. Kár, hogy nem tudom elhinni, pedig nagyon szeretném.
2018. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Soha nem tettem és mindig lenéztem az ilyen embereket. Már gyerekkoromban sem értettem azokat a felvágós kölyköket, akik olyan dolgokat hazudoznak, hogy nyilvánvaló a hazugság, mi értelme van. Többnek vagy jobbnak érzik magukat tőle? Nem mintha bárki is elhinné.

Sose voltam rá képes, és nem éreztem rá indíttatást, hogy olyan dologgal akarjam magam jobb színben feltüntetni ami nem igaz.

2018. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Például arról, ha valamiről nem szeretnék beszélni! Ilyenkor kitalálok egy történetet, utána meg f....oshatom a cérnát, nehogy kiderüljön!
2018. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!