Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az oroszok miért szeretik...

Az oroszok miért szeretik annyira a csikos adidas melegítőt és a faliszőnyeget?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így alakult, ez a népszokás. Nálunk is vannak hasonló baromságok bőven. :)
2018. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pl nálunk mik ezek? nekem most most a májkrémes használt gyufákat gyűjtő doboz ugrott be...
2018. febr. 23. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

komcsi időkben amikor volt nálluk olimpia, adidasban (vagy valalmi szintén ilyen csíkosba) voltak a sportolóik

ezért lett menő

2018. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is sokan szeretik a melegítőt akár a csíkosat is. Van aki a városban is lazán mászkál abban. Nekem ez tirpák szokás, de van aki nem foglalkozik ilyesmivel. Az oroszok sok mindent megéltek és megélnek, kevésbé foglalkoznak azzal, hogy más mit gondol. Faliszőnyeg: régebben nálunk is nagy divat volt, és a neten fellelhető képek régi lakásokból valók. Itthon is biztosan találnál ilyet, csak mivel a két ország népessége között van egy párszoros szorzó, ezért oroszból látsz sokat.
2018. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezek máshol is vannak, de pl. agyagedények, mozsár meg minden baromság a szekrény tetejére felsorakoztatva.


-porcelánfigurák

-faliszőnyeg tényleg nálunk is divat volt

-hímzések és azok a tipikus terítők

-köténykék ölre kötve, fejkendő a mamákon

-"konyhásnéni" frizura

-tiszta udvar rendes ház felirat régen a házakon

-régen volt sok vidéki embernél egy vendégszoba asztallal + tálaló-szekrénnyel, ami kb. csak mutogatásra volt. :D


és még rengeteg ilyen hasonló apróság... :)

2018. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dejó, örrömmel olvastam soraitokat, a tirpákos mondaton könnyesre röhögtem magam
2018. febr. 23. 20:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni kokerók is szeretik. Főleg ha fekete aranycsíkos
2018. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint nagyanyáink idószakában volt trendi a falra azt a vízeséses-természet-tájas tapétát felragasztani a nappaliba. Minden öregnek a házában olyat láttam anno :s egyik nagyszülőmnek még most is megvan. Na meg nem beszélve azokról a fehér porcelántárgyakról...
2018. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen igen :DD
2018. febr. 23. 22:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Orosz folklor...faliszonyeg, adidas macko, vodka.
2018. febr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!