Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Othon mezitlab vagytok?

Othon mezitlab vagytok?

Figyelt kérdés

Vendegek elott is esetleg?

En kicsit cikinek tartom ha masok bamuljak a labfejemet.

To hogy vagytok vele?

22/N


2018. febr. 25. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem, mert hideglábú lévén, szükségem van zoknira és otthoni papucsra.
2018. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok így, de szeretem, ha egy ellentéten nemű (nő) így van. Nemrég voltam egy helyen, ahol mezítláb volt a hölgy, ilyenkor. Fura volt a hideg miatt, de elfogadtam, hogy így van. Viszont rövid időn belül zoknit húzott, sajnos:(.
2018. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek mezitláb lenni, mert minden kosz rátapad a talpamra és hideg a padló. (Egyébként tiszta a hát de akkor is...)

Viszont a papucs nálam egyáltalán nem szokás, zokniban vagyok mindig, vendégek előtt is

2018. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán így vagyok vele én is (még 40 fokban is zárt cipőt hordok, se ballerinám, se nyitott magassarkúm), de otthon mezítlábazok, mert sokkal kényelmesebb. Akikkel vagyok olyan viszonyban, hogy meghívom őket az otthonomba, azok előtt már egyáltalán nem érzem magam kínosan vagy "meztelenül" emiatt, főleg, hogy egyik vendégem se bámulta még a lábfejem :D
2018. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert meleg van.
2018. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, hideg a padló, úgyhogy papucsot vagy mamuszt hordok.
2018. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel nincs szőnyegünk csak járókövünk és parkettánk így papucsban vagyok mindig. Régen mikor szőnyegünk volt mezítláb voltam
2018. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én legtöbbször mezítláb, de nem mindig. Télen van, hogy nekem is megbámulják vendégek. Ssaládban nem, mert a nővérem meg a húgom is így szokott lenni. 18/L
2018. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Igen de én mashol sem veszek zoknit.(télen nyilván veszek mert hideg van de egyébként nem szoktam)
2018. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában mezítláb vagyok otthon, ha nem megyek sehova akkor egész nap, még télen is.
2018. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!