Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Amikor mezítláb...

Lányok! Amikor mezítláb vagytok egész nap balerina cipőben, nem izzad a lábatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha minden felvétel előtt pepúderezem a lábam és befújom a cipőt. Meg tavasszal még nem is, de a legnagyobb hőségben már vagy nyitott orú, vagy ilyen [link]

lyukacsos balerinát hordok, de nem az izzadás, hanem a komfortérzetem miatt.

2015. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Na, már megint előkerültél...? Szinte hiányoltam már a "lányok, nektek is izzad/büdös a lábatok balerinában/harisnyában?" kérdéseket. Olvasgasd a régi kérdéseket.

Amúgy meg nem, köztudott, hogy a lányok nem izzadnak, nem finganak, nem járnak mosdóba, stb.

2015. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem vennék fel mezítláb cipőt, a balerinát pedig meghagyom a balerináknak.
2015. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Én sosem veszem fel mezítláb. Ha szonyában vagyok, akkor harisnyával veszem fel, ha nadrággal, akkor meg térdfixszel. Így nem izzad bele annyira, de a cipő anyagától is függ, hogy mennyire lehet beleizzadni.
2015. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves Masodik! Ossze keversz valakivel! Most teszem fel eloszor ezt a kerdest, hasonlo kerdesem sem volt ideaig. Lany vagyok es erdekel a tema, mert sok ilyet latok, de en nem tudnek ilyen zartabb cipot hordani egesz nap mezitlab, hatha kapok valami tippet! Kaptam tobb privat uzenetet is, hogy en is biztos labfetises vagyok stb... Egy egyszeru kerdest feltettem mindenfele rossz szandek nelkul! Nem kell rogton tamadni! Koszonom a hozzaszolasod!
2015. febr. 28. 21:20
 6/10 anonim válasza:
100%
Én ilyen esetben balerina zoknit hordok :)
2015. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem izzad benne,ennek ellenére szoktam így hordani.
2015. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes akié nem izzad, büdösödik, barátnőimének általában volt szaga, bár én szívesen szaglásztam nekik, jó is az. Mindenki izzad, főleg melegbe, a végtagokon és a hónaljba csapódik ki, nem hiába látni amikor leülnek, hogy kibújnak belőle, addig is szellőzik.
2015. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mokaszint hord egy fiú, akkor ahhoz is jó a nylon zokni ami nem feltűnő ugye?
2015. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és szeretem nagyon a balerinás női izzadtságot mezítláb is nem csak harisnyán keresztül! 🥰🥰🥰 Képzeltem is el jó külsejű lányokat balerinával mezítláb, még annál is, aki egyébként inkább a nyári időben is cipőbe bújik vagy szandált vesz fel! Ha lány lennék hordanék balerinát és nem zavarna ha feltörné a sarkamat! 🥰🥰🥰
2023. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!