Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elit egyetemek nevelik ki...

Az elit egyetemek nevelik ki a legtöbb bünözőt", mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mihez képest?


szerintem mivel az elit egyetemekre jóval kevesebben jutnak be, mint mondjuk egy középiskolába, ahonnnan szintén elmondhatjuk, hogy sok bűnöző kikerül(hiszen nem ezzel függ össze, ki hova jár), akkor azért ezen a vonalon haladva állíthatnánk azt is, hogy a középiskolákból együttesen több bűnöző kerül ki, mint az elitegyetemekről...de ez nyilván hülyeség.

2018. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Egy diplomázott ember nem fog leszúrni vagy agyonverni egy idős embert! Nem fogja a szomszédtól elkötni a villanyt! Este egy "van egy cigid" mondattal oldalba bökne és ellopná a tárcád? Nem hinném! Az analfabéták fognak bűnözni!
2018. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem is értem.
2018. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Harvard egyetemen sok bankár, politikus, bróker végez. Jórésze milliárdos csalásokat csinál... mivel jobb mint a késelős cigány?
2018. febr. 25. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
első vagyok, a kérdező gondolom az "öltönyös bűnözőkre" gondol, akik elsősorban inkább csalnak, megtévesztenek, mint erőszakos bűncselekményeket követnének el, de nyilván ettől még nem függ össze ez a végzettséggel.
2018. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neked nem lesz pénzed, mert ő kilopja a szemedet... akkor is ha ésszel teszi... ergo éhen halsz. Nemhiszem hogy ez érdekelni fogja.
2018. febr. 25. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

“mivel jobb mint a késelős cigány?”

Ez vicc, ugye? Inkább a befektetésem ússzon el, mint anyámat verjék agyon a nyugdíjáért!

2018. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen a világ rideg és nyers.

Arra sose számíts, hogy senki nem akar elvenni tőled semmit.

Mindig lesz valaki aki rosszat akar neked.Vagy így vagy úgy.

Neked kell megvédeni magad, mert ha a rendőrségnek kell akkor már rég rossz.

2018. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az egyetemek nem lopasra, sikasztasra tanitjak az embert. Az, hogy milyen, vagy milyen lesz egy adott illeto szemelyisege, az szuloi neveles kerdese. Egy ertelmisegi ember is allhat masok szolgalatara, ahogy egy roma sracbol is lehet ugyved. Ahhoz, hogy valaki kiforgasson mast a vagyonabol, ahhoz tenyleg empatia hianyara van szukseg.
2018. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hülyeség, maximum annyi értelme van az ilyen okos idézetek terjesztésének, hogy az átlagember otthon a kanapéban jól el tud puffogni, hogy az értelmiségiek mekkora fehérgalléros, munkakerülő, bűnöző köcsögök. Gondolom valami nagyon okos motivációs tréner vagy valami fiszfasz mentor mondta, aki így akarja megnyerni a prolikat magának. Egyik egyetem sem bűnözésre nevel.

Az az ember bűnöző lenne 8 általánossal is a személyisége végett, de mivel el tudott végezni egy egyetemet, ezért valószínűleg a nagyobb intelligenciájának köszönhetően ő nagyobb volumenben fogja művelni ezt a "mesterséget", mint egy bökős cigó.

2018. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!