Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kamaszok, ti mit gondoltok az...

Kamaszok, ti mit gondoltok az olyanokról, akik magán/elit suliba járnak? Tényleg kinézi, leszólja őket a többség?

Figyelt kérdés
suli, magánsuli, lenézés

2013. jan. 19. 15:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz helyre írtam a címszavakat
2013. jan. 19. 15:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelnek. Mi közöm hozzájuk?
2013. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom velük, bár ahol én lakok ott azok járnak magánsuliba akik előtt egy bizonyos pálya áll. Sportolók, vagy apu helyét veszik át a családi cégnél.

Volt egy osztálytársam aki átment egy fizetős suliba, elmondása szerint semmit nem csinálnak és van vagy napi 4 órájuk.

2013. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen magán meg elit suli? fizetős? én is majdnem fizetősbe mentem, de aztán mégsem. jól meg is bántam. viszont ismerek onnan embereket és nem értem miért kéne őket lenéznem? vagy mitől másabbak? jött az osztályomba két tanuló is, akik ilyen jobb helyen tanultak előtte, de teljesen normálisak.
2013. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy jó nekik. :)

Szivesen járnék magánsuliba, de sajnos nincs egy sem a környéken..

2013. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magánsuliba jártam, és sajnos igaz, mindenki b*sztat. :/
2013. jan. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbben irigyelik azokat akik oda járnak, de nem tudom! Nekem aztán mindegy hova jár valaki ha jófej :D
2013. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fizetos a suli, akkor azert van kinezve az ember :)

En ilyen suliba jartam, havi 40rongy volt anno a tandij, és en a sajat hibambol kerultem oda, (marmint egeszsegugyi okokbol kifolyolag) es engem is kineztek, a sulimban levok, hogy en nem vagyok milliomos. Amikor magantanulo lettem, mert anyuek megszorultak, es elmentem dolgozni, hogy tudjam fizetni a sulit, megjobban megutaltak, hogy ketkezi munkaval keresem meg a tandijam. Szal hiaba a rovid tanora, es az, hogyha kifizeted a tandijat, lehetsz sikhulye, de atengednek, ha ezek a diakok emberileg nullak lesznek, es sajnos tudasilag is..

2013. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!