Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinderen nem ír vissza, mit...

Tinderen nem ír vissza, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tinderen 3 napig dumáltunk, aztán az utolsó kérdésemre 1 napja nem válaszol. Nem kérdeztem semmi furát. Várjak még, vagy ennyi volt, esetleg óvatosan megkérdezzem, hogy miért nem kapok választ. Ha írjak mit írjak neki? "Ennyire untatlak?" :( vagy kérdezzek inkább mást? Előre is köszi! 25/F



2018. febr. 27. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Persze, írj neki. Lehet, hogy elege lett belőled, de az is lehet, hogy nem. Csak úgy tudhatod meg, ha megkérdezed.
2018. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerimtem ne lihegd túl, ilyenkor mindegy mit kèrdezel, nem ezen az egy kérdésen fog múlni, hogy akar-e beszélni veled, ha az eddigi beszélgetés jó volt neki.


Amúgy nem mindenki lóg folyton tinderen, velem is van, hogy napokig nem nézem az üzeneteket.


Távoli, vagy közel lakik hozzád? Velem is volt úgy, hogy abbamaradt egy hosszabb ilyen beszélgetés, mert arra gondoltam, hogy úgyse találkozunk nagyon..

2018. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem hagyjad.

Ha jól értem, te írtál utoljára. Szóval nála a labda.

Gondolom, megunta. És egyszerűbb eltűnni, mint elmondani, hogy bocsi, de mégsem akarok már beszélni veled.

Ha még írsz neki, akkor az szerintem inkább kellemetlen lesz.

Ha akar, akkor úgy is fog írni!

2018. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak 1 napja nem válaszol, akkor még ne foglalkozz vele. Én pont azt utálom, ha valaki írogat meg sürget folyamatosan, hogy miért nem válaszolok vissza rögtön. Mondjuk azért mert dolgozok, tanulok, ezer dolgom van, nincs mindig időm és energiám visszaírogatni mindenkinek... felteszem nálad is hasonlóan van a csaj. Ha érdekled, vissza fog írni magától pár napon belül, ha nem ír pár nap múlva, akkor írhatsz neki valamit, de ne azt hogy "ennyire untatlak?", mert ez elég kétségbeesettnek tűnik. Ennél még egy "mi újság" is jobb. 3 nap után ne éld bele magad az ilyesmikbe, főleg ne tinderen, ahol az emberek 90%a eltűnik pár nap után :)
2018. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 5ből 1 ír vissza, rendkívül sok a passzív, unatkozó, egyszer felnéző aztán appra rá se néző. Nagyon csalódtam benne, régen jobb volt. Nemhogy alkalmit, bármit is iszonyat nehéz találni. Ha van is 1-1 tali, azok nálam szintén olyanok akik nem tudják igazán mit akarnak.
2018. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!