Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen miért van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van az hogy egy idő után nem írnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés

Tök normálisan megy a beszélgetés, és aztán spontán vannak egyes lányok(elég sokan) akik csak úgy egyszer csak nem írnak vissza. De pl nem az van hogy valami hülyét/ bunkót kérdezek mert még úgy meg is érteném. Úgy h pl egy tök normális téma kellős közepén egyszer csak véglek nem írnak vissza. Pl legutóbb az volt h megbeszéltük h ázmegyünk facera aztán se visszajelölés se ott tinderen folytatás.... pedig írtam neki h ha meggondolta magát maradhatunk ott is. És most mégis vagy 4 napja se kép se hang. De ez csak egy a sok(k) közzül.


20/F



2017. nov. 22. 22:18
1 2
 1/18 Ramone ***** válasza:
86%
Nem terelted elég Gyorsan a szót a kefélésre így uncsivá váltál és jött egy jobb
2017. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyire szántad a válaszod viccnek de akkor meg az a baj hogy "bunkó" vagyok :S
2017. nov. 22. 22:26
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Neked nem irtkak vissza...nem ugyan az :D
2017. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Végig magamrol beszélek :D
2017. nov. 22. 22:30
 5/18 anonim ***** válasza:
csomó kamu és pl instaoldalához akar követőt...
2017. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból vannak emberek, akik random nem írnak vissza bármilyen platformon. Másrészt sok lány csak egóemelésre használja a tindert. Szóval megértem, hogy idegesítő, de ne vedd magadra, nem kell vele foglalkozni többet.
2017. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Neked legalább visszaírnak. nekem még azt sem
2017. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Ramone ***** válasza:
100%

Nem viccelek.. te azért vagy fent mert dugni akarsz... Ők is ezért ... Tehát ha elkezdesz modoroskodni vagy atomfizikáról vakerálni akkor lekoppintanak... :D

Köztudott tény hogy a tinder az agyonglettelt buta kvák és a média által felnevelt cingár macsó b**ik gyűjtő helye

Szóval ha egyik klikkbe se tartozol akkor nagyon le kell menni kutyába hogy összep*názd a f@rkad...

Szègyellős koldusnak üres a zsebe...

2017. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagy a verseny, nyilván ha egy csajnak van nem kevés match-e, és abból kiválasztja az 1-2 legjobb férfit a folytatásra, akkor onnantól a maradék 20 nak lusta lesz egyesével tovább irogatni.
2017. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De minek akarsz átmenni Tinderről Facebookra? Teljesen más platform, más célokkal. Majd ha dugtatok és jó volt, akkor érdemes gondolkozni azon, hogy fb-ra átmentek.
2017. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!