Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ennyire gáz hogy 15...

Tényleg ennyire gáz hogy 15 évesen nem járok bulizni, fesztiválozni, nem iszok alkoholt?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm, osztálytársam is kinevetett, vagy éppen csodálkozva nézett amikor azt mondtam nem akarok menni diszkóba, Balaton Sound-ra, meg egyéb ilyen helyekre, rendezvényekre illetve hogy alkoholt sem szoktam inni.

Ha idősebb leszek szívesen kimegyek majd egy olyan fesztiválra mint a Sziget, vagy a Balaton Sound de így 15 évesen eléggé félnék kimenni ilyen helyekre látva videókon, képeken milyen állatkert szokott lenni.


Tényleg gáz hogy nem járok ilyen helyekre?



2014. júl. 10. 00:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
15/F
2014. júl. 10. 00:29
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
de eddig fent maradsz? durva
2014. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
51%

nem gáz^^ velem is így van az osztálytársaim bulikbajárnak 14-15 évesen isznak stb. úgy bebasznak hogy nememlékszenek semmire és a szüleik nem is szolnak. igaz egyszer ittam de akkor is korai volt ha úgy érzed hogy még nem álsz rá készen akkor még ne menj te se a felnőtt világ felé. várj akkor még. :D

L/14

2014. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
31%

ezt a hülyeséget.. :D én 16 évesen ittam először.. :D némelyik tizenéves borzalmas hova akarnak még inni? :/ nekem ennyi idősen meg se fordult a fejembe az alkohol.:)

akkor még más világ volt mondjuk 18/L

2014. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok, egyszerűen nincs szükségem társaságra, meg mind ezekre. Szerintem nem gáz!
2014. júl. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, ennyi idősen én sem jártam ilyen helyekre. Úgy 2-3 évvel később kezdtem el igazán bulizni. Aki emiatt kinevet, az meg idióta.
2014. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"akkor még más világ volt mondjuk 18/L"


Ezt elolvastam és fetrengek a nevetéstől. Mikor akkor? HÁROM egész éve? Te jó ég, de régen volt már az, már idejét se tudom pontosan. :D :D

2014. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

"akkor még más világ volt mondjuk 18/L"


Ezen én is beszartam. Igen, baromi nosztalgikus lehetett az a 2012!


Egyébként pedig lehet így is élni, meg úgy is. Nyilván a tivornyázós életforma hordoz számos előnyt (szocializáció, kommunikáció, önbizalom, szex, stb) és hátrányt (rossz teljesítmény, potenciális függőségek, elgettósodás). Én pl. már 13 évesen is voltam néhány ivós buliban, de mellette meg Vöröskereszt önkéntes voltam, és sok minden értelmes dologgal is foglalkoztam.

2014. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyátalán nem gáz ha nem jársz bulizni meg fesztiválra... Én dettó ugyan ilyen vagyok.. még alkoholt sem ittam pedig most töltöm be a 18-at ősszel.. De én amúgy is rosszul vagyok az ilyenektől. 17/L
2014. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jó, azért néha szoktam inni alkoholt, de csak annyit hogy jobb legyen a hangulatom, de még sosem rúgtam be.

Ha idősebb leszek ki fogok menni ilyen fesztiválra ( 2-3 év múlva ), de most még biztos hogy nem. Egyedül nem mernék, az osztályba meg hatalmas nagy ketté szakadás van. Az osztály egyik fele alkoholista, kábítószer függő, másnaposan vagy éppen eléggé az alkohol hatása alatt jönnek be a suliba. A másik fele meg számítógépfüggő. Egész nap otthon ülnek és nyomják a számítógépes játékokat. Suliban is csak erről tudnak beszélni.

Engem egyik sem vonz, ezért nem is nagyon vannak barátaim, de majd ha végeztem a sulival és megyek fősulira ( legalábbis tervbe van véve ) bízok abba hogy találok majd hozzám hasonló embereket, és velük tudok menni szelídebben bulizni egy ilyen fesztiválra. :)

2014. júl. 10. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!