Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell hangosan beszélni?

Hogyan kell hangosan beszélni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 18:01
 1/7 genji08 válasza:
Ugye ez csak egy vicc
2018. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
hangosan
2018. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ÍGY!😄
2018. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem...
2018. márc. 22. 16:01
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom, jól értem-e, de ha az a problémád, hogy más emberekkel, közönség előtt van gondod, akkor elmondom, hogy nekem is volt. Nekem az önbizalomhiányból fakadt és úgy küzdöttem le, hogy mindig, ha olyan volt, hogy hű na most nem kéne pont ilyennel beégni, képletesen bevettem egy ,,leszaromtablettát". V égigfuttattam magamban, hogy akivel úgyse találkozom többet, az úgyse érdekel, ha hülyeség, amit mondok, de azt mondjam már úgy, hogy legalább ne nézzenek gyengének. Az is sokat segített, hogy beszéltem magamhoz. Nem vicc. Ha nincs ott senki, beszélj hangosan nyugodtan, mondd ki a gondolataidat minél magabiztosabban, hisz senki sincs ott. Egy kis idő után megszokod, milyen a hangod, amikor hangosabban beszélsz és mások előtt is bátrabban használod ;)
2018. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!


Az a gondom, hogy gyakorlatilag nem tudom, hogyan kell a testtel hangosan beszélni, hogyan csináljuk azt. Izommegfeszítés, levegővétel, nem tudom, hogyan működik...

Önértékelési problémáim is vannak nekem is.

Nem tudom, hogy ez csak pszichés alapú, vagy ténylegesen képtelen vagyok arra fizikailag, hogy hangosan beszéljek... Mondjuk valami rendellenességem van...

2018. márc. 23. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én hangom ugyan ilyen. Sokszor inkább nem mondok semmit, úgy sem hallja meg senki.
2019. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!