Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok hangosan magatokb...

Ti szoktatok hangosan magatokba beszélni, ha egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz szokásom ha egyedül vagyok itthon, mindig hangosan beszélek magamban, de nem csak szavakat, hanem rendes összetett mondatokat mintha valakivel beszélgetnék. Kíváncsi vagyok van más is aki ilyesmivel küzd
2015. dec. 23. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen, hogy kitárgyalok magamban valamit. Van, hogy így vezetem le a feszültséget. Bár volt olyan, hogy a kutyához, macskához intéztem a mondandóm.

Viszont egyszer lebuktam, nagyon kínos volt.

2015. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak úgy spontán nekibállok verset mondani..
2015. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én is inkább az állatoknak szoktam magyarázni ha le kell adni feszültséget. :) Na meg mikor megyek kondizni, kiordítom magam rendesen. :D
2015. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két szót, mondatot néha, de nem folyamatosan szövegelek. Amúgy nem értem, ez miért lenne rossz szokás? Ha senki nem lát, nem gáz. Az a probléma, ha az utcán csinálod ugyanezt, mert ott hülyének néznek.
2015. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam én is. Persze nem folyamatos a dolog, de van hogy mondatok sikerülnek. Ebben szerintem nincs semmi rossz. Nem veszek össze magammal, jó hallgatósága is vagyok önmagamnak, és teljesen egyetértek. :)))
2015. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskának szoktam. Mindig úgy néz mint aki érti :D Bár lehet,hogy csak hülyének néz.
2015. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt még válaszolok is. :) Ha éppen írok, vagy programozok, segít a gondolkodásban, felteszem a kérdést, és megválaszolom, lefolytatok egy dialóg jellegű monológot, miközben kóválygok fel-alá a házban, esetleg lopok egy darab sajtot a hűtőből. Előbb-utóbb megtalálom a megoldást, és sokat segít, ha hangosan ki is mondom, nem csak magamban (kevésbé is megy a munka, ha más is van itthon, jóllehet tudják, hogy el tudok csevegni magammal).


Én nem küzdök ezzel, nekem jó, hogy mindig van "kivel" megbeszélni a dolgokat. Nem vagyok disszociatív személyiség (de az vagy!). :}

2015. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb annyit hogy "anyád" ha már nagyon ideges vagyok.
2015. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyedül lakok, úgyhogy ja, szoktam.
2015. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én általában elbeszélgetek magammal fejben, de van, hogy hangosan mondok valamit. És nem csak akkor, ha egyedül vagyok.
2016. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!