Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kit szerettek a legjobban,...

Ti kit szerettek a legjobban, aki nem családtag és nem éreztek iránta nemi vonzalmat? És ő milyen idős? Férfi/nő?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok


Én az első igazi, közelebbi barátomat, aki a legjobb barátom és lelkileg eléggé kihúzott a sz4rból. Emellett nem kicsit motivál és hatalmas lelki támasz. Nem is tudom mi lenne velem nélküle. Nem véletlenül tekintek rá testvérként

Én 18F; ő 17F



2018. márc. 6. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
50 valahàny éves professzor. Nagyon nagyon művelt és okos. Jóondulatú mindenellett hogy már már egy angyal lelke lakozik benne. Ez a kombó számomra felér egy olyan szeretettel amit felé érzek aminek semmi köze az intimitáshoz. Úgy szeretem mintha ő is egy szülőm lenne.
2018. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy negyvenéves nő akit okj-s képzésen ismertem meg.

20/N

2018. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Az egyik barátnőm itt lakik tőlem 3 percre igaz nem nagyon beszélünk már és találkozni is csak akkor hogyha véletlen összefutunk de mégis nagyon nagyon szeretem. 3 éves korom óta ismerem oviba,általánosba és egy ideig gimibe is együtt jártunk.
2018. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Hármas vagyok ez lemaradt 18/L és 18/L :D
2018. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

A barátomat.

Nemünk s korunk lényegtelen.

2018. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piriiiii ***** válasza:
41%

Egy kedves baratnomet, bar az utobbi idoben kisse elszakadtunk egymastol.

A parom baratait, csaladjat, foleg a hugat.

Sajnos eleg bizalmatlan vagyok, jo parszor hagytak cserben, vettek semmibe...

2018. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy 50-es nő akivel sok év után először tudtam bizalmasan beszélgetni bármiről - felbecsülhetetlen kincs az ilyen. Sajnos megszakadt a barátság, elég nehezen kiheverhető dolog.

30N

2018. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkatársamat. Kezdetektől fogva együtt dolgozunk. Ő tanított meg nekem sok mindent. Szüleim korabeli. Úgy szeretem, mintha családtag lenne, egy nagybácsi, pótapuka, nagypapa. Nagyon felnézek rá, szakmailag és emberileg is nagyon jó. És bármit megbeszélhetek vele. Mindig számíthatok a tanácsára.

28N

2018. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
A barátaim, őket tartom a családomnak. 8 emberről van szó, nagyjából velem egykorúak (29 és 34 között), vegyesen férfiak és nők. Vannak köztük, akiket még középiskolában ismertem meg, vannak, akit egyetemen vagy épp ismerősön keresztül. A társaság két (női) tagjával vagyunk a legszorosabb viszonyban, de a többiekért is tűzbe tenném a kezem. Nagyon szerencsés vagyok, hogy összebarátkoztunk és még úgy is töretlenül számíthatunk egymásra, hogy évek óta messze élünk egymástól, más-más helyen Európában.
2018. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy volt munkatársam, illetve most már inkább barátom, akivel bármit meg tudok beszélni és szamíthatunk is egymásra, ha gond van. 43/f, 45/f
2018. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!