Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára érkezik az új...

Nemsokára érkezik az új családtag. Nektek melyik név tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Barna fehér border collie szukánk lesz és sok néven gondolkoztam. Nektek ezek közül melyik tetszik?

Ashley, Emily, Nessie, Debby, Stella(mint csillag), Luna(mint hold), Bella, Molly, Lizzie, Clio.


[link]


Itt egy kép egy ilyen kutyusról.


Előre is köszi a válaszokat.


2014. ápr. 3. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ashley
2014. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nessie :) a többi kicsit átlagos
2014. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki szerintem a szeme miatt is lehetne Luna. :)
2014. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a Bella tetszik a legjobban! :)
2014. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

az ashley, emily stella luna bella molly lizzie nagyon gyakori nevek, én mindig törekedtem arra hogy valamennyire egyedi legyen.


A Nessie, Debby, Clio már annyira nem. Nekem ezekből a Clio ami a legegyedibb és leg bejövősebb.

2014. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hovarju ***** válasza:
60%
Nitro, Aksi
2014. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én Ashley nevű kutyáról még nem hallottam, de Clio pl annyi van, mint égen a csillag.
2014. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem az ashley és az emily is túl idegen hangzású. Tapasztalat, hogy lehet ötletelgetni, de úgyis a kutya dönti el... Én valami macsó nevet akartam a kutyának, de egy kis beszari bohóc, és semelyik elképzelés nem illett volna rá, így aznap találtunk egy olyat, ami illik rá, amikor hazajött velünk.
2014. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, én is akkor akarom csak eldönteni végleg a nevet amikor már a kutyus egy ideje velem lesz. Ezt arra az esetre tartom jó ötletnek, ha még akkor is vacillálnom kell.. Meg persze kíváncsi vagyok úgy általában az emberek véleményére.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. ápr. 3. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem eddig mindig egy hétig volt itthon névtelenül a kutya mire eldöntöttük hogy mi legyen. Az egyiknek 3hétig nem volt neve :D
2014. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!