Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy vagytok ezzel? Lehet,...

Ti hogy vagytok ezzel? Lehet, hogy csak én látom rosszul? 16/L

Figyelt kérdés

(Kicsit hosszú, de megéri végig olavsni szerintem, és amúgy ez a kérdés egy másik kategóriában is megtalálható, csak én nem oda szántam😟😕) Na hát a következő a helyzet. Kezdek nagyon megdöbbenni a mostani fiatalok nagy részén, de kezdem a legelején. Szóval az egyik unokatesómmal elmentünk egy bárba az egyik pénteken és az ő pár haverjával. Volt egy srác aki nagyon nyomult rám és leakart smárolni.. na itt én szépen leállítottam, ugyanis még nem csókolóztam soha. Mikor ezt közöltem vele, ő elkezdett nevetni hogy "Ennél jobb kifogással is előállhatnék, nehogy már egy ilyen csaj mint én soha nem smárolt.." Az unokatesóm is mondta hogy én tényleg nem( az unokatesóm amúgy pont az ellentétem.. ő pasifaló, bulizós, keménykedős, mindennap sminkeli magát stb. én meg csak néha néha flörtölgetek a normálisabbakkal, alig iszok, még sosem voltam még részeg, nem járok igazán bulizni, nem cigizek nem keménykedek a fiúkkal, és alig sminkelek..). Na igen utána hallgattam, hogy miért nem használom ki a fiatalságom stb. Ennél a pontnál kb fél három körül hazajöttem. Akkor most beszélgetek egy régi ismerősömmel aki szintén azzal van, hogy nem vagyok normális és mégis az vagyok.. Igen én se értettem de aztán elmagyarázta.. Szóval én egy elég hááát érdekes lány vagyok.. hmm vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy én sokkal szabadabb vagyok mint a többiek. Úgy öltözködök ahogy én akarok, ha esik a hó én ugrálok mint az idióta az utcán és nem érdekel mit gondolnak rólam mások, ha meghallom a kedvenc zeném akkor ugrálok és visitozok, főleg ha a kedvenc énekesem énekli, táncolok ahol kedvem szottyan, állandóan vigyorgok amit a tanáraim nem igazán szeretnek éés ha van saját véleményem azt őszintén bárki szemébe mondom (de persze a legdiplomatikusabban megfogalmazva).. éés most jön a komolyabb része, nem járok bulikba, nem iszok, nem élek ilyen mai "menő" életet, nincs és még sose volt párkapcsolatom, nem töltök fel magamról 200000 képet közösségi oldalakra, főleg nem olyat amin csücsöritek, vagy épen pucsitva pózolok.. és ezt sok embertől megkapom hogy gáz.. Na most 16 vagyok. Örülök, hogy magamat utolérem és hogy néha magamra is tudok szakítani egy kis időt, nem hogy én még párkapcsolatban legyek. Szerintem nem vagyok lekésve semmiről és most nekem az első az hogy kiéljem magam és fejlesszem magam.(És kiélni magam alatt nem feltétlenül arra gondolok, hogy takony részegre iszom magam minden péntek este, hanem hogy néha elmegyek egy kulturáltabb helyre a barátaimmal vagy átmegyünk egymáshoz és szétröhögjük az agyunkat(persze néha napján én is elmegyek amikor van valami jobb fellépő de amúgy nincs kedvem nézni a sok riherongyot ahogy rázza magát minden pasinak.. még olyannak is akinek nincs barátnője) A fiatal párkapcsolatok 90%-a arról szól, hogy kiposztolnak egy képet egy közösségi oldalra hogy mindenki lássa, hogy ők milyen boldogok, közben meg egymás háta mögött hemperegnek fűvel fával.. Az utolsó ok pedig, hogy miért nincs párkapcsolatom, mert nincs olyan fiú akire azt mondám, hogy ez igen ő egy normális és aranyos fiú.. és hogy őszinte legyek. Nem is vagyok kétségbe esve, mert majd jön a megfelelő fiú amikor jönnie kell, és nem fogok beleugrani egy olyan párkapcsolatba amiben én nem érzem jól magam, csak azért, hogy én elmondjam magamról hogy van egy pasim. A következő.. imádom mikor az egyik osztálytársam úgy nyílvánul meg hogy "Igen már keféltünk a kicsimmel!" (ezt egy lány szájából) na most stopgurl! Nem inkább szeretkeztél, vagy szexeltél?? Ha már párkapcsolatban vagy és olyan NAGYON szeretitek egymást akkor nem kéne kicsit érzelmesebb szavakat használni?? A következő dolog, hogy annyira bírom, hogy senki nem tud a másik életével foglalkozni, a nagymenő emberkéknek az osztályból és évfolyamról nincs jobb dolga mint mások életét vizslassák miközben szívják a kis cigijüket a suliba mert az menő.. Én már néha direkt azért is teszek rá egy lapáttal az öltözködésemmel, mert elég amerikaias stílusom van ami háát elég egyéni, nem ilyen *vasalthajműkörömiphonexadidassuperstar( -20fokbanis)belefejeltemasminkesdobozba* lány vagyok és egyszerűen imádom mikor rajtam csámcsognak:D ilyenkor tudom, hogy valamit jól csinálok, de amúgy ez a dolog érdekel a legkevésbé. Azt utálom mikor valaki hozzám vágja azt a kis szócskát, hogy "gyerekes kis ovis vagy"/"gáz vagy" Mert szűz vagyok?? Mert merek úgy viselekedni és öltözködni ahogy én akarok és emiatt boldog vagyok?? Mert többet nevetek egy nap, mint ők egy évben? Mert mindenkihez van egy kedves szavam? Mert vannak álmaim(ami szerintük a "majd kinövi" kategóriába tartozik)? Mert olyan vagyok aki vagyok? Mert bármire rátudok csodálkozni, és néha olyan vagyok mint egy kisgyerek(jó értelemben, nem hisztizek nyugi)? Mert van tudok olyat amit ők nem?(Amúgy tudom most valszeg elég beképzeltnek látszok, pedig nem vagyok az. Tisztában vagyok a jó és rossz tulajdonságaimmal, és én se hányok szivárványt.. ott van, hogy halogatós vagyok, vannak olyan napjaim mikor inkább megmondom mindenkinek hogy hagyjon békén hagy nyugodjak le, mert nem akarom megbántani.. van hogy könnyen besértődök stb. én is ember vagyok.. Ja és valszeg valami kis hülye nyomigyereknek képzeltetek el aki csak a könyveket bújja, osztály első, ilyen tipik "hercegnő" vagy hogy is mondjam.. de nem . Átlagos tanuló vagyok, nem vagyok egy kis konzervatív árva angyalka, de szerintem viszonylag érett és jó ember vagyok) Nem értem hogy miért kell már felnőttet játszani.. gyerekek vagyunk még, ki kéne élni magunk nem pedig felnőttet játszani. Lehet tényleg én gondolom hülyén, de úgy vagyok vele, hogy majd egyszer eljön az én párom is, akivel majd egy húron tudunk pendülni. És nem azt kérem hogy legyen egy izompacsirta, vagy a hibátlan szőke herceg (de azért persze nézzen ki valahogy) hanem hogy a szexről ne úgy beszéljen, hogy "megb.szt.m/húztam stb. hanem mondjuk így--> https://www.youtube.com/watch?v =sbA2Zg43rRs

(amúgy csak így zárójelben leírom, ez a srác az én "szerelmem".. és nem a külseje miatt. Amikor először mutatták nem fogott meg. De aztán belehallgattam néhány zenéjébe és te jó isten. Valaki a világon gondolkodik így? Na és akkor fanná váltam. Nagyon remélem, hogy minden lány, majd megtalálja a maga "Shawn Mendesét", ahogy majd nagyon remélem, hogy egyszer én is. Tudom fiúk, most valszeg okádtok, mert tudom majdnem mindenki utálja szegényt a fiúk közül, mert "Jajj ő se tökéletes/megjátssza magát stb. Én elhiszem hogy önmagát adja (ahogy ő is állítja).. több milliós rajongó táborral és dollárral a háta mögött, nem látom rajta azt hogy elszállt volna, és még van benne egy adag alázat is DE nem látok a színfalak mögé.. azt tudom hogy imádom a dalait, és a személyiségét (akár előadja akár nem)Még van egy nagyon szép száma amit imádok és itt lettem a fanja, mert ő szerelemről ír és nem valami érdekdologról.. de nem kell szeretned csak hallgasd meg) https://www.youtube.com/watch?v =xXEx 0DyIMks

lehet hogy velem van a baj.. lehet hogy én avgyok túl kölönc, de szerintem aza gáz, hogy lassan eltűnik az egyéniség, a szeretet és a boldoság az emberekből, ami szerintem nagyon szomorú. (Szerintem mind aki 15 év körül vesztette el, annak a fele, csak azért csinálta hogy ne legyen kirekesztve és már megbánta.. kérlek, ne hallgass másokra! Csak azt tedd meg ami neked jó!<3) Lehet kicsit durvának tűntem, de ne haragudjatok, tényleg nem vagyok flegma és bosszúálló vagy nem is tudom. Eszméletlenül lelkiismeretes vagyok, és még azon az emberen is képes vagyok segíteni aki amikor padlón voltam még rugott belém kettőt(de amúgy miután segítettem neki utána megint belém rúgott de azután is segítettem neki.. ami lehet hogy szintén egy rossz tulajdonság, mert lehet hogy az ilyet ott kéne hagyni a francba.. de hát basszus ha más nem segít neki..na mindegy) Ti hogy látjátok ezt az egészet? Lehet tényleg csak én vagyok az idióta:D És ha most ezt végig olvastad akkor nagyon szépen köszönöm, hogy szántál rám ennyi időt<3 És ezzel senkit nem akartam megbántani, mert valaki így szeret élni, én máshogy a harmadik meg szintén máshogy szóval ez megosztó, csak néha attól félek hogy olyan féle mint én nincs több a világon, mert mindenki ezt mondja :/ Köszi mégegyszer és puszi mindenkinek juujjj és bocsánata a helyesírási hibákért csak siettem!<3 ééés UI.: nem keresek párkapcsolatot szóval ezzel kapcsolatban ne írj rám please! :(



2018. márc. 6. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

hát nem mondom, hogy megérte végigolvasni, de jól látod :D erre igazából nincs is mit mondani, tök logikus minden. az érzi magát igazán jól, aki meri magát adni, és nem mások elvárásai szerint él.


ui.: szerintem ettől függetlenül is rád fognak írni páran...XD

2018. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért teszed ki ugyanazt a kérdést két kategóriába?
2018. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 akkor bocsii😶😕 és tudom, hogy fognak de hidegen hagy😅 hát amúgy ez nem mindenkinek logikus ez az egész sajnos..

#2 Rossz kategóriába raktam ki, mert amúgy másnak indult ez a kérdés de ez lett belőle, és nem érzem abba a kategóriába valónak.

2018. márc. 6. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
én is írnék, bár kifejezetten baráti alapon :D de nem eröltetem :D
2018. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, én bárkivel szívesen elbeszélgetek, csak ha már valaki nagyon nyomul azt nem szeretem😕😊
2018. márc. 6. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
jogos :D
2018. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát, inkább csak nem a megfelelő körökben mozogsz. 16 évesen én sem osztoztam az átlagos tinédzserek problémáiban és világképében, hanem megvetettem őket, és találtam még hozzám hasonló embereket. Nincs kedved esetleg kulturáltabb helyeken ismerkedni emberekkel, akik jobban megértenek és közelebb állnak hozzád?
2018. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Hali! A kérdéseded olvasva valahogy eszembe jutott a saját történetem.Igaz nem sokkal vagyok idősebb nálad de... igen emlékeztetsz valamilyen szinten önmagamra. A mostani önmagamra. És ez most nem egy nyálas "igenénisilyenvagyok" cicomázas sztori. Egyszerűen csak eszembe jutott, hogy annó 2 éve a körülöttem lévők nyomására majdnem elkövettem egy hatalmas hibát (nem részletezném ha nem baj). Utána majdnem 1 évig tartott hogy valamennyire összeszedjem magam. De megérte. Megérte mert felnyílt a szemem és rájöttem, hogy mekkora nagy marha voltam akkor és hogy azok akik akor az úgymond "legjobb barátaim" voltak csak lejjebb löktek és utoljára még egy nagyot rúgtak belém. Rájöttem, hogy imádok rajzolni és zenét hallgatni. Hogy imádom amikor minden családtagom otthon van és közösen csinálunk valamit, akármit. Azt, ahogy a jeges szél az arcomba csap és szinte véresre cserepesedik tőle a szám. Hogy nyaranta a szakadó esőben tudok táncolni miközben teli torokból üvölthetem Gjan-Not afraid c. számát. Vagy csak csendbe állok és élvezem a szakadó eső hangját, ahogy egyszerűen csak bőrig ázok. A szakadó hóesést, ahogy minden fehérbe borul. A forró nyarakat amikor legszívesebben beköltöznék a hüttőládába. Az ízeket a színeket. Egyszerűen az életet. És igen igazad van aminek el kell jönnie el fog. Nem kell siettetni.

Bocsi a hosszú ömlengésért, de ez most úgy kikívánkozott belőlem.

Üdv.: 18/L

2018. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Sok 14-16 éves nagy nőnek hiszi magát,jó aláírom hamarabb érnek mint mi annak idején, de amikor én voltam annyi idős mint Ti, már akkor is meg volt a módja annak hogy megkapassa magát egy csaj azzal aki bejött neki.

De ez nem mentesít fel egy egész generációt, nem kötelező senkinek szét dugatnia magát, csak hát ebből is verseny lett, egyszer elmentünk szórakozni már dolgoztunk, tehát amennyi pénz volt nálunk abból a fél diszkót vihettük volna haza 14-17ig... jöttek a város r_____i is, és valamelyiket úgy arcon vágtam mérgemben hogy ennyi idősen huszonévesekkel megy el, hogy az Ő ismeretségéből 4-en is nekem ugrottak, kaptam azért én is de legalább adtam nekik rendesen.


Szerencsére a mi családunkban nem volt probléma soha a züllés mert normálisan lettek fogva a lányok, X időben irány hazafelé, ha késett és értelmes magyarázat nem volt rá, akkor ment a fenyítés, és nem volt hétvégén szórakozás.


Volt rá példa hogy rám lett bízva a 17 éves "gyerek", pedig én is csak 23 voltam, meg volt a délelőtti feladat pár köbméter fát összevágni, gyorsan megcsináltam, Ő meg szépen rakta sorba a pincénél, ha nem csinálta volna, akkor következő hétvégén is ült volna a seggén, és ebben nagy szerepe volt a pénznek, mivel jövedelemmel nem rendelkezett így ránk volt utalva, de cserébe valamit csinálni kellett itthon.


Egy r______k ezeket olvasva az jön le hogy hol éltek, nem a középkorban vagyunk. Az lehet, de normális neveltetést kaptak, és helyén van az eszük.

Nem vagyok szent én sem, mert kipróbáltuk haveri körben a füvet, kristályt, herbált, de az más, nem éltünk vissza vele ahogy sokan mások.


Ezekre a szaros kölykökre addig van csak jó világ míg otthon laknak, és a munka világának közelébe nincsenek.

A szülők is hibásak mert nem ismerik a rövid póráz lényegét, nyomják a kezükbe a pénzt, de azt sem mondják hogy legkésőbb ekkor itthon lenni.

Akinek lotyó lett a gyereke az magában keresse a hibát.

25F

2018. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
38%
Teljesen egyetértek, nem értem miért rossz dolog, ha hazamegyek és nem inni megyek, hanem otthon olvasok és közben Mendest hallgatok (megnyugtat a zenéje). Az is, hogy Shawn nem káromkodik a zenéjében (dumálok most arról, hogy nem a k*rásról ír, hanem szépen fejezi ki magát, és nem azt írja le röviden, tömören, hogy "keményen megb***ta" és társai) Mendes nekem sem a kinézete miatt jön be, (bár az sem utolsó) hanem a zenéje és a személyisége miatt. Minden egyes kis hibájával együtt szeretem (gondolok itt külsőleg a kis hegre az arcán és a kicsit kancsi, egyébként gyönyörű és huncut tekintetére). Teljesen emberi az a személyiség, amit a média elé tár, akkor is ha mű, ha nem. A mimikája és apró mozdulatai mind természetesnek hatnak. Bizonyíték: https://www.youtube.com/watch?v=GFv-WNitX0Q
2018. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!