Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindenki csak tinilànyok...

Miért mindenki csak tinilànyokat r*b@ncozza?

Figyelt kérdés
A sz@xh3z 2 ember kell, mégis csak a lànyokat r#b@ncozzàk ha 14-15 évesen sz3xsz#lnek a fiúkra meg nem mond senki egy szót se.

2018. márc. 7. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos igaz. Ha egy pasi sok nőt visz ágyba az a falu bikaja. Ha nő sok pasival volt az ku***rva. Ilyenek az emberek sajnos.
2018. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Úgy éljen mindenki , ahogy neki jó. Senkinek nincs beleszólása, nem kell ribizni senkit sem. Régen is voltak, ma is vannak, nem csak tinibe , de öreglányba is. azért van ez, mert a társadalom így alakította. Nálunk romáknál például, ha a férfi félrelép, akkor arra azt mondják, hogy a férfi ezzel csal félre fordítja a kalapját. A nő megcsalja az urát még a haját is levágják. Nem igazságos! Nem szabad másnak élni, és tudni kell magasról letojni mások véleményét, illetve tudni kell, hogy mi az építő kritika, miből lehet tanulni, és min lehetne változtatni. Mert ugye a tini lányoknak sem az a célja, hogy minél több pasival legyenek... egyszer lesz egy férj, aki esetleg helybeli és tudni fogja, hogy 1,2,3,4,5,6,7,8 ... ezzel is számolni kell, meg a betegségekkel is. Puszi!
2018. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Szokták szidni a fiúkat is, de igaz, azt észrevettem, hogy család kategóriában is, ha lány tesz fel bizonyos kérdést, jobban neki ugranak.

Én elég sok fiatal, tizenéves lányt ismerek és meglepően értelmesek, értelmesebb sokuk, mint jó pár harmincas ismerősöm.

2018. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Azokat szólják le aki egyszerre több arccal kavar , kelleti magát , részegen megpakolják egymás után vagy aki nyíltan pénzes tagokkal lófrál . A többi lényegtelen hasmacizik vagy lefekszik valakivel.
2018. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%

Ha egy zárat sok kulcs nyit ki,akkor az szerinted milyen zár? Na?

Eltaláltad!Rossz zár.


Ha egy kulcs több zárat is nyit,akkor szerinted milyen az a kulcs?

Na?Na?Senki?

2018. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%

Egy ceruzát sokszor hegyeznek,egyszer úgy is kikopik.

Olcsó zárak meg senkinek nem kellenek.

2018. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
6-os, ez olyan szép hasonlat volt, hogy férfi létemre dugiban elejtettem egy könnycseppet. 😣😢
2018. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de ez nem csak ebben a korosztályban van így. Van egy ilyen bonmot, vagy tudom is én mi: "Az a nő, aki lefekszik fűvel-fával, az k... Aki lefekszik fűvel- fával, csak velem nem, az büdös k..."
2018. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

#5 Az a hegyező, ami sok cerkát kihegyez milyen hegyező? Na, milyen????????????????????????????????, IGEN az egy jó hegyező!!!

És mi történik azzal a cerkával, amit sokszor kihegyeznek???????, Na? NA?? Így van, elhasználódik!!!!!!!!

Légből kapott retardált baromságokat mindenki tud írni...


Kérdező, azért van annyira kivesézve a nők, és tinilányok szexuális élete, mert úgy a legkönnyebb kontrollálni valakit, ha szégyenbe hozod. És kit akarsz kontrollálni? Akire vágysz. A legtöbb férfi (a felnőttek is) tinilányokra vágyik, viszont undorodik a gondolattól, hogy a többi férfi is megkaparintsa őket a mocskos kezeikkel, hiszen akkor már nem is élveznék a "birtoklásukat".

Szexista gyökérség az egész, de legalább tudod, hogy ne vedd komolyan emberileg azokat, akik ilyenekkel jönnek...

2018. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Mert azok.
2018. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!