Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem fogjátok elhinni! Milyen...

Nem fogjátok elhinni! Milyen ember lehet akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Pszichológiában jártas emberek segítségét várom!


Vidéken élek! Van egy srác a városban akit szinte mindenki ismer! De én még ilyen figurát életembe nem láttam! Eloszor is kezdjuk ott soha egy pillanatra nem veszi le a napszemuveget se benti térben de még éjszaka sem! A járása túl egyenes mintha felsobbrenduseget akarna ereztetni! Ettol fuggetlenul egy nagyon jokepu maximum 20as evei elejen jaro sracrol van szo! Oltozkodese szinte mar lehetetlen szurrealis hofeher oltony, mindenfele feketen csilligo, nagyon extravagans amibe kb a hollywoodi sztarok jarkalnak! Raadasul elvezi is amikor masok nezik vagy csodaljak esetleg meg ha ki is nevetik mintha elvezne hogy masok vele foglalkoznak! Viselkedese teatralis baratai meg a szeker is kihuzzak neki ha leul mondjuk egy vendegloben raadasul ezt feltunoen is csinalja hogy mindenki lassa aki abban az etteremben ul! Mas emberekre soha ra sem nez vagyis lehet megnezi oket de a napszemuveg miatt ez nem latszodik! Olyan mintha egy filmet nezne az ember! Sajnos a nevet nem tudom talan egyszer lattam rola egy videot ahol arrol beszelni hogy o milyen jokepu es mennyi nő akarta ot megeroszakolni instagramon de a neve nem volt feltuntve! Mifele szenelyisegtipus ez es hogyan lehet kezelni? Valaszokat koszonom


2018. márc. 9. 03:11
 1/8 A kérdező kommentje:
*széket
2018. márc. 9. 03:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy baj ha valakinek nincsenek önálló, saját gondolatai + álomvilágban él és majmol valakit, valamit, remélhetőleg kigyógyul ebből mert nevetséges.
2018. márc. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egoista, önimádó, beképzelt, farok... itt a jellemzése parancsolj
2018. márc. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem így néznek ki véletlenül, a cimborájaival :D


[link]

2018. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elhittem.
2018. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a gyökér majom személyiségtípus. Szívesen.
2018. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, egy vérbeli stricibe szerettél bele
2018. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nekem is első gondolatom volt, hogy vagy strici, vagy c.gány :D kérdező, pontosan mit szeretsz ebben az emberben?
2018. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!