Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most utál engem vagy mi? Nem...

Most utál engem vagy mi? Nem értem. Szerintetek ezt, hogy értsem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki elég fura velem és nem hagy nyugodni mert idegesít. A multkor kibeszélt. Nem biztos, hogy csúnyákat mondott rólam csak azt hallottam, hogy a nevemet mondja. (Meg néha úgy érzem mintha rajtam röhögne, de mindenkinél ezt érzem) Meg egyszer lejáratott a többiek előtt. Igaz, hogy nem annyira durván de nekem rosszul esett. De ezt hosszú lenne elmondanom. De tegnap viszont egyik órán segített a feladatban és akkor tök rendes volt. Meg màr többször volt olyan, hogy jó eredményt értem el és megdicsért. Meg töbször szokott engem nézni. Úgy ahogy én szoktam nézni valakit ha szerelmes vagyok belé. (De tuti nem szerelmes belém mert màs lànyokkal beszélget mindig) De ha utàl mért néz? Én nem szoktam azt nézni akit utàlok.

Ja és nem szeretem ezt elismerni de amikor aztmondtam, hogy kibeszélt meg 'lejàratott' akkor azt nem kell teljesen komolyan venni. Sértődős vagyok szóval minden aprósàgon megsértődök és lehet, hogy félre értek dolgokat. De valamiért mégis úgy érzem, hogy utàl de akkor mért néz és mért segít? Komolyan hosszú másodpercekig képes engem nézni. De én nem szoktam ennyi ideig nézni azt akit utálok meg azt sem akit "csakúgy" nézek. Ja meg egyszer volt olyan, hogy az egyik lány szemétkedett velem ő meg mondhatni 'megvédett'


Léccives ne írjátok, hogy beszéljek vele mert nem akarok. Meg lécci azt se írjátok, hogy hülye vagyok mert lehet hülye a gondolkodásom, de normális válaszokat irjatok léccives! Köszönöm! (És bocsànat a helyesírási hibákért!)


2018. márc. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég önbizalmad, ez abból látszik hogy mindig azt hiszed egyből hogy csúnyát mondanak vagy gondolnak rólad. Legközelebb ha hallod a neved ne hagyd annyiba. Szerintem kedvel téged a srác hisz ha nem bírna nem segítene meg nem dicsérne meg.
2018. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 évesek vagytok ugye? Ne kérdezd honnan tudom.. Ja és teccől neki aszt hiszem, de eszt neked kől kideritened:
2018. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13 évesek vagyunk! Igen tudom, hogy önbizalmam nem sok van mert mindig azt hiszem, ha nevet valaki, hogy biztos rajtam röhög. Nem hiszem, hogy tetszem neki mert egy csomó lánnyal jóban van. Beszélget velük, nevetgél velük stb. De velem nem így viselkedik mint a többi lánnyal. Hozzám csak akkor szól ha látja, hogy segítségre van szükségem. De azokkal a lányokkal mindig beszélget. Engem csak nézni szokott. De azt nagyon! :D


Igazából önbizalmam annyira nincsen, hogy azt se tudnám elhinni, hogy tetszenék neki. Ezért mondom, hogy nem hiszem hogy én tetszek neki. Mért pont én tetszenék neki? Én csöndes vagyok azok a lányok meg nagyszájúak. Nem hiszem, hogy neki egy ilyen csendes lány jönne be mint én. A fiúknak amúgy is a nagyszájú lányok jönnek be :(

2018. márc. 9. 22:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy ment a zöld kéz mindkettőtöknek! Köszönöm! :)

Jöhetnek még válaszok!

2018. márc. 9. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyszájú lányokkal általában haverkodni szoktak. A kedvel szót nem pont úgy értettem hogy tetszel neki hanem hogy bír emberileg. Mondjuk hogy ha néz is akkor szerintem esélyes hogy tetszel nekim
2018. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!