Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, hogy a jövő...

Csak engem zavar, hogy a jövő értelmiségi társadalomban, lassan nagyobb a fű fogyasztás, mint a 8 osztályt végzett segélymunkásoknál?

Figyelt kérdés
Tanárok, orvosok, mérnökök, jogászok stbstbstb... Ti akik az egyetemi éveitekben fogyasztottatok füvet, félre értés ne essék, (én is füveztem) gondolkoztatok már azon, hogy nekünk akiknek példát kellene mutatnunk, füvezgettünk az egyetem alatt? Megszólalt a lelki ismeretem... Nem tudom hogy dolgozzam fel... Akinek nem inge, ne vegye magára ... De jöhetne valami értelmes magyarázat arra, mitől is voltunk különbek mint mások. Honnan szereztétek be? Szintèn egyetemistáktól? Dílertől? Baráttól? U.i.: Leálltam a füvel!

#egyetem #fű #lelkiismeret #füves egyetemisták
2018. febr. 22. 11:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Főleg tanárok véleménye érdekel... hogy tudtok gond nélkül a nebulóitok szemébe nézni?
2018. febr. 22. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért a fű nem a világ vége szerintem.
2018. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én értelmesnek tartom magam, nem vagyok "értelmiségi" de egyedül elvezetem a kis vállalkozásomat, és igen szoktam rendszeresen füvet szívni. Kb hetente 1szer, és nem tartom magam drogosnak. Nem szokok rá, meg nem az a fajta vagyok aki egész nap csak elvan és füvet szív, nem csinál semmi hasznosat. Rám nincs semmiféle negatív hatással. Nem hiszem hogy fel kéne hagynom vele, vagy bárkinek aki emellett teljesen normálisan éli az életét. Kell egy kis lazulás néha. Amíg nem anyád pénzéből veszed addig szerintem nem gáz. Bárkitől be lehet szerezni, akiket felsoroltál. Én barátoktól szoktam ők pedig a helyi kis dílertől.
2018. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Az elején le kell szögezni, hogy aki füvezik, pláne max hetente egyszer, az úgy nevezhető drogosnak, mint alkoholistának az, aki hetente megiszik egy üveg bort. Mindent mértékkel. A fű pl kizárólag lobbi érdekekből lett illegális a 20. században. Kevésbé iáros, mint az alkohol, és befüvezve nem is lesz agresszív az ember, ellenben bepiálva elég esélyes, hogy igen. De ha a heti egyszeri fű miatt drogos valaki, akkor az is drogos, aki nem tud elindulni otthonról a reggeli kávé nélkül.

És még emiatt miért ne mutathatnál példát? Mindenkinek van múltja. Másrészt, ha van benne tapasztalatod, hitelesebben tudsz róla beszélni hogy miért rossz, vagy hogy lehetőleg miért kerüljék el.

2018. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiii ***** válasza:
100%

Inkabb fu, mint alkohol. Erdekes, az alkohol nem aggaszt? Engem sokkal jobban megijeszt, hogy mennyi az alkesz. Mindenfele tarsadalmi retegbol. Masreszt, az a reteg, amelyiknek peldat kene mutatni, szerinted mibol latja, hogy a 'magasabb reteg, az ertelmiseg' fuvezik? Vannak nyilvan sulyos esetek, de szerintem korantsem latszik meg annyira, mint a pia.

Ja,es ott vannak a muveszek. A muveszet a nepnek, a tarsadalomnak szol. Persze, van, amelyik egyik retegnek, van, amelyik masiknak, de az ember azt veszi magahoz, amit szeretne, plane ma az internet vilagaban. A muveszeknek van igazan nagy felelosseguk. Es ok aztan elsok az alkohol- es drogfogyasztasban. Szazadok ota.

2018. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! De igen. Az is aggaszt. Volt olyan tanárom, aki bepisálva tartotta az órát. Gatya részegen. :’)
2018. febr. 22. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez végzettségfüggő lenne. Azt sem, hogy mindenki ugyan abban az életkorban találkozott volna vele először. Az sem végzettségfüggő, hogy kik az értelmiségiek. Példamutatás szempontjából az, hogy valamikor füveztél nem jelenthet gondot. Persze ha most elítélnél másokat olyasmiért aminek te is ugyanúgy részese voltál, az már képmutatás lenne. Egyébként meg a jelenlegi életeddel lehet példát mutatni. Ki mondta, hogy különb voltál mint mások? Kik azok a mások?
2018. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen és el is értetek valamit. Gondolom ezt nem annak köszönhetitek, hogy versenyt ittatok naponta 2x. Jó példa ez nyugi. Fogyjanak csak az alkeszek.
2018. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem csak téged zavar, de ilyenek miatt fölösleges idegelned magad. Az meg szintén baromság, hogy nektek kell példát mutatni...
2018. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!