Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják rájuk, hogy...

Miért mondják rájuk, hogy egyszerűek?

Figyelt kérdés
Szóval adva van egy intelligens, elegáns, tanult, szép, csinos nő, és azt mondják rá, hogy egyszerű, de persze jó értelemben. Nem egyszer belefutottam már ilyen hozzászólásba, mondják egy ismert emberre, de lehet akár hétköznapi is. De ugyan úgy férfiakra is vonatkozik ez, akiről mondjuk én azt hiszem, hogy sznob, arra is mondták már, hogy egyszerű, persze ezt is jó értelemben véve. Akkor kik azok, akik nem egyszerűek? Mert azt tudom, hogy a Mari néni a tanyáról egyszerű ember, de lehet, hogy a lakatos Béla bá is, de az is lehet, hogy én vagyok összezavarodva. Lehet valami baj van a látásommal, vagy az értékítéletemmel?
2018. márc. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
A gondolkodás módjuk, viselkedésük maradandó értékkel bír. Nem vittel el őket ennek a világnak a fénye. Nem gondolnak többet magukról mint amit illik. Másokat többre tartanak maguknál, és a jövő az ilyen embereké lesz. 37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok, nézed a helyüket és nem lesznek ott. Ám a szelídek öröklik a földet és örömmel tölti el őket, hogy határtalan békében élnek." Te is és én is lehetünk ilyen emberek.
2018. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az életmódra szokták mondani, hogy olyan egyszerűen él. Hiába jómódú, tanult, de úgy él, mint az átlag. Nem rázza a rongyot.
2018. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy min vagy összezavarodva. Ennyire nem kellene fennakadni egy-két szón, hozzászóláson vagy véleményen.

Ezek vélemények, emberenként szubjektív, lehet hogy a te szemedben nem egyszerű az az nő, akit mások annak neveznek. Lehet teljesen eltérő véleményed, mint a másik embernek, nincs amiért ezen összezavarodni.

Lehet, hogy ezek a hozzászolók láttak már sok extrémebb nőt, hozzájuk viszonyítva egyszerű az illető nő.

2018. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!